Typujemy środowe mecze towarzyskie!

W środę zostanie rozegrana seria spotkań towarzyskich. Będą się z sobą mierzyli zarówno uczestnicy ostatniego Mundialu, jak  i drużyny, którym nie udało się na niego zakwalifikować. Co więc ciekawego czeka nas dziś, i co do powie dnia na ten temat mają eksperci Totolotka?

Turcja podejmie Brazylię, i mimo posiadania w miarę przyzwoitego składu, to jednak goście będą zdecydowanym faworytem tego meczu. Zaważyły na tym głównie bardzo nieudane dla Turków eliminacje mistrzostw Europy, gdzie w trzech meczach zdobyli zaledwie 1 punkt i wraz z Kazachstanem zajmują ostatnie miejsce w swej grupie. Natomiast Brazylijczycy wiadomo- Neymar i inne gwiazdy, które z pewnością zechcą poprowadzić dziś Canarinhos do zwycięstwa. Spotykanie Turcji z Brazylią rozpocznie się o godzinie 19:30.

zwycięstwo Turcji: 5,40_____________remis: 3,75_____________zwycięstwo Brazylii: 1,60

Godzinę później zacznie się mecz Holandii z Meksykiem. Spotkanie to awizowane jest jako rewanż za 1/8 mistrzostw Świata, kiedy to goście tego meczu pechowo dali sobie wbić dwie bramki w końcówce, i w konsekwencji polegli. Teraz ma być inaczej. Meksyk jest zdeterminowany, by osiągnąć przynajmniej remis. Powinno to być o tyle łatwiejsze, że Holandia nie wystąpi w optymalnym składzie, jednak zagra u siebie, a tam niezwykła przegrywać nawet z najlepszymi. Spotkanie zapowiada się naprawdę ciekawie.

zwycięstwo Holandii: 1,80___________remis: 3,50___________zwycięstwo Meksyku: 4,30

W kolejnym dzisiejszym meczu dojdzie do pojedynku Argentyny z Chorwacją. Faworytem są oczywiście Argentyńczycy. To przecież wicemistrzowie Świata, posiadający w swych szeregach całą plejadę świetnych piłkarzy. W reprezentacji Chorwacji również takich nie brakuje, jednak na pewno jest ich znacznie mniej niż w Albicelestes. Początek spotkania Argentyny z Chorwacją o godzinie 20:45. Zostanie ono rozegrane w Londynie.

zwycięstwo Argentyny: 1,23__________remis: 5,50_________zwycięstwo Chorwacji: 11,00

I na koniec pojedynek: Belgia – Islandia. Jego początek zaplanowano również na godzinę 20:45. Islandczycy nie zagrali co prawda w brazylijskim Mundialu, przegrali walkę w barażach, jednak zabrakło im naprawdę niewiele. W obecnych eliminacjach mistrzostw Europy prezentują się naprawdę dobrze. W meczu z Belgią wcale nie stoją na przegranej pozycji. Jeśli zagrają na miarę talentu swoich piłkarzy, są w stanie w tym meczu uzyskać co najmniej remis, jaki z pewnością został by przyjęty jako dobry rezultat.

zwycięstwo Belgii: 1,35_____________remis: 4,60_____________zwycięstwo Islandii: 8,90

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań towarzyskich. Aktualną ofertę bukmacherską na wszystkie dzisiejsze mecze można już znaleźć na stronie internetowej Totolotka pod adresem  https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *