Typujemy spotkanie: Lokeren – Legia Warszawa!

W piątej kolejce Ligi Europejskiej warszawska Legia spotka się na wyjeździe z belgijskim Lokeren. Co wynika z tego spotkania, i czego możemy się po nim spodziewać w kontekście bukmacherskim?

Drużyna z polski zapewniła sobie już awans, więc dla nas będzie to spotkanie tylko i wyłącznie o prestiż, ale też punkty w rankingu, które też przecież są ważne. Historia Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej uczy jednak, że jeśli jakiś zespół po czterech kolejkach zdobędzie 12 punktów, to rzadko kiedy udaje mu się wygrać po raz piąty. Nie chcemy być złymi prorokami, ale Legia również może się wpasować w tę statystykę. W piątej serii gier zwyciężają takie zespoły jak Real Madryt, czy Barcelona. Legia nie zalicza się do takich mocarzy, a fakt awansu może wywołać rozprężenie, czyli zadziałać na niekorzyść. Przekonała się o tym wczoraj choćby Borussia Dortmund.

Oczywiście nie chcemy odbierać szans Legionistom, ale fakty są takie, że to Lokeren walczy jeszcze o awans, więc na pewno przyłożą się więcej i o wiele bardziej będzie zależało im na zwycięstwie niż Legii Warszawa. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa. Eksperci Totolotka dali temu wyraz, o czym możemy się przekonać spoglądając na kursy przedmeczowe tego spotkania. Niewykluczone, że Legia wystąpi w nieco rezerwowym zestawieniu. Trener Henning Berg uwielbia takie eksperymenty, ale w obliczu tego faktu szanse Lokeren jeszcze tylko wzrosną.

zwycięstwo Lokeren: 2,30_________remis: 3,30_________zwycięstwo Legii Warszawa: 2,95

Spotkanie: Lokeren – Legia Warszawa, rozpocznie się o godzinie 19:00, i będzie transmitowane aż w trzech kanałach TV: TVN Turbo, Canal+ Sport, TTV. Mecz można typować w Totolotku już teraz! Ofertę kursowa na ten pojedynek można znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *