Typujemy spotkanie: Lagia Warszawa – Metalist Charków!

W czwartek swoje spotkanie rewanżowe z ukraińskim Metalistem Charków rozegra Legia Warszawa. Mecz jest o tyle istotny, że jeśli mistrzowie Polski zwyciężą, to zapewnią sobie awans do kolejnej fazy Ligi Europejskiej. Jakie są przewidywania przedmeczowe na to spotkanie, i czego ciekawego możemy się po nim spodziewać w kontekście zakładów bukmacherskich?

Spotkanie Legii z Metalistem rozpocznie się o godzinie 21:05 i będzie transmitowane w Canal+ Sport oraz w TVN Turbo. Chyba nikt nie spodziewał się, że nasz zespół tak udanie zaprezentuje się w obecnej edycji europejskich pucharów. Należy docenić pracę trenera- Henninga Berga i przyklasnąć jego metodom szkoleniowym, które okazują się tak bardzo skuteczne. Jego zespół jest na jak najlepszej drodze by zapewnić sobie awans z grupy już po czterech kolejkach.

Legia śrubuje rekord minut bez straty bramki w europejskich pucharach. W chwili obecnej trwa on 622 minuty, i prezentuje się naprawdę bardzo okazale. W meczu z Metalistem będzie go oczywiście chciała jeszcze pobić. Gospodarze są faworytem pojedynku z Ukraińcami. Według ekspertów Totolotka byli nim już w pierwszym meczu, co potwierdzili, wygrywając 1:0. Teraz kurs na zwycięstwo Wojskowych wynosi 1,70, i wydaje się adekwatny do tego jaki futbol prezentują obydwie ekipy. Metalist to w chwili obecnej bardzo osierocona i rozbita ekipa, niemogąca rozgrywać nawet spotkań na własnym stadionie. Jest to oczywiście spowodowane nieciekawą sytuacją polityczną, jaka ma w chwili obecnej ma miejsce na Ukrainie.

Zwycięstwo Legii Warszawa: 1,70____remis: 3,45____zwycięstwo Metalista Charków: 5,50

Totolotek S.A. zaprasza wszystkich swoich graczy do wspólnego typowania meczu Legii Warszawa z Metalistem Charków. Atrakcyjną ofertę bukmacherską można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *