Typujemy spotkanie: Gruzja – Polska!

Reprezentacja Polski bardzo udanie zainaugurowała eliminacje do Euro 2016. Po trzech spotkaniach Biało-Czerwoni mają na swoim koncie siedem aż punktów, i są liderem swojej grupy. Teraz przyjdzie im się zmierzyć na wyjeździe z Gruzją. Czego możemy się spodziewać po tym meczu, i jakie kursy przygotowali eksperci Totolotka na poszczególne rozstrzygnięcia dla swych typerów?

Nasi piłkarze są faworytem tej rywalizacji, jednak nie od dzisiaj wiadomo, że Polska niespecjalnie poczyna sobie w spotkaniach wyjazdowych. W eliminacjach mistrzostw Świata na wyjeździe Polacy potrafili pokonać tylko San Marino. W meczach z innymi zespołami co najwyżej remisowali, a większość pojedynków przegrywali. Teraz ma być inaczej.

Reprezentacja Polski teraz to już nie tylko tercet Dortmundu. Z tercetu zrobił się duet, z którego tak naprawdę gra tylko Łukasz Piszczek. Kuba Błaszczykowski jest bowiem dalej kontuzjowany. Lewy w Bayernie czy Szczęsny w Arsenalu to już uznana marka. Na szczęście zaczęli pojawiać się też inni na czele z rewelacyjnym Grzegorzem Krychowiakiem z Sevilli, czy Arkadiuszem Milikiem, który przecież tak udanie poczyna sobie w Ajaxie.

Na tle naszych piłkarzy kadra Gruzji przedstawia się raczej słabo, ale gracze trenera Temuri Ketsbai z całą pewnością nie zamierzają ułatwiać zadania naszym orłom. Siłą Gruzji jest ambicja i zaangażowanie, którymi nadrabiają niedostatki w swej grze. Będąc obiektywnym- naszym zawodnikom czasami brakuje właśnie tych cech… Nie mniej to właśnie Polska jest faworytem dzisiejszego pojedynku. Oby nasi zechcieli to dzisiaj udowodnić!

zwycięstwo Gruzji: 3,70______________remis: 3,20______________zwycięstwo Polski: 2,05

Spotkanie: Gruzja – Polska, rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane w Polsacie a także w Polsacie Sport. Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania tego pojedynku. Można to już zrobić już teraz na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *