Typujemy spotkanie: Cracovia – Górnik Zabrze!

Szesnastą serię spotkań w polskiej T-Mobile Ekstraklasie zakończy pojedynek Cracovi z Górnikiem Zabrze. Czego możemy się spodziewać w tym meczu i jak mają się w nim kursy na poszczególne rozstrzygnięcia?

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sport+. Co prawda to Górnik jest w czubie tabeli, ale po ostatnich dobrych wynikach, to właśnie drużyna z Krakowa jest faworytem tego pojedynku. Na korzyść gospodarzy działa dodatkowo fakt, że wystąpią oni bez filaru defensywy. Błażej Augustyn po raz kolejny musi pauzować za czerwoną kartkę. Bez tego zawodnika będzie trudno, a Cracovia która ma serię czterech wygranych spotkań u siebie, z pewnością będzie chciała podtrzymać tę serię, i dołożyć wygraną numer 5. Oczywiście nie przekreślamy szans Górnika. Jest to zespół na pewno lepszy niż Cracovia, jednak od jakiegoś czasu znajduje się już pod formą, zaś gospodarze ewidentnie się przebudzili, i prezentują się coraz lepiej. Z zespołu który miał walczyć o utrzymanie, nagle zrobiła się ekipa, która ma zamiar włączyć się w rywalizację o grupę mistrzowską.

zwycięstwo Cracovi: 2,55_________remis: 3,15_________zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,70

Zapraszamy do typowania pojedynku Cracovi z Górnikiem Zabrze. Można to zrobić już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *