Typujemy spotkania w Lidze Europejskiej!

Przyjrzyjmy się teraz spotkaniom Ligi Europejskiej rozgrywanym o godzinie 21:05. Wśród nich nie powinno zabraknąć co najmniej kilku interesujących spotkań, także w kontekście bukmacherskim. Wybraliśmy dla Was kilka, które zapowiadają się najatrakcyjniej. 

Dwa tygodnie temu Napoli dość nieoczekiwanie przegrało ze Young Boys. W rewanżu ma być zupełnie inaczej. Porównując skład i możliwości obydwu zespołów wychodzi, że tak naprawdę nie ma czego porównywać. W normalnych warunkach Napoli powinno bez trudu odnieść zwycięstwo w tym meczu. Nie od dziś wiadomo, że Włosi traktują rozgrywki Europa League trochę po macoszemu, nie inaczej sprawa się ma w przypadku Neapolitańczyków, jednak teraz powinni podejść oni do tematu poważnie i po prostu wygrać ten pojedynek.

zwycięstwo Napoli: 1,40________remis: 4,55________zwycięstwo Young Boys Berno: 6,80

Podejście podejściem, tymczasem wygląda na to, że Fiorentina nic sobie nie robi z tego co zostało napisane wyżej o włoskich klubach w Lidze Europy, i odnosi kolejne zwycięstwa. Na chwilę obecną Fiołki mają dziewięć punktów w trzech spotkaniach, nie stracili jeszcze nawet bramki. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami w meczu z PAOK-iem, i nie powinni zmarnować szansy na zwycięstwo. Wydaje się, że jedyne co może się przytrafić Fiorentinie, to rozprężenie i zlekceważenie rywala.  W tym Grecy mogą upatrywać swej nadziei, która jest jednak naprawdę bardzo wątła.

zwycięstwo Fiorentiny: 1,65________remis: 3,65________zwycięstwo PAOK-u Saloniki: 5,20

Everton zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie, jednak do tej pory nie zachwyca swoją grą. Anglicy nie przegrali jeszcze meczu, ale zachwycili jedynie w spotkaniu z Wolfsburgiem, wygranym aż cztery do jednego. W pozostałych meczach The Toffees prezentowali się po prostu przeciętnie. Natomiast Lille idzie na rekord remisów. Przypomnijmy, że swego czasu Juventus Turyn (w grupie między innymi z Lechem Poznań) zanotował sześć remisów w sześciu meczach. Czy podobny scenariusz grozi Francuzom? Do tego jeszcze daleka droga, jednak nie jest to zupełnie wykluczone. Mimo, że to jeden z najatrakcyjniej zapowiadających się spotkań tej kolejki Ligi Europy, nie przewidujemy w nim zbyt dużej ilości bramek.

zwycięstwo Evertonu: 1,75_____________remis: 3,50_____________zwycięstwo Lille: 4,45

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań Ligi Europejskiej! Kompletną ofertę kursową przygotowaną przez ekspertów Totolotka dla swoich graczy można znaleźć już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *