Typujemy spotkania kwalifikacji Pucharu Narodów Afryki!

Dziś w kwalifikacjach piłkarskiego Pucharu Narodów Afryki czeka nas szósta kolejka fazy grupowej. Niektóre reprezentacje zapewniły sobie już awans, inne wciąż muszą o niego drżeć. Jakie ciekawe spotkania czekają nas więc tym razem?

Hitem dnia jest bez wątpienia pojedynek Wybrzeża Kości Słoniowej z Kamerunem. Rozpocznie się on dość wcześnie, bo już o godzinie 15:00. Słonie zajmują drugie miejsce w grupie, jednak d końca muszą pilnować sobie tego awansu. WKS ma co prawda trzy punkty przewagi nad DR Kongo, jednak ma z tą reprezentacją niekorzystny bilans. W przypadku jeśli przegra z Kamerunem, a Kongo pokona Sierra Leone, to właśnie Lamparty (przydomek reprezentacji Kongo) znajdą się w kolejnej fazie.

zwycięstwo Wybrzeża Kości Słoniowej: 1,65____remis: 3,60____zwycięstwo Kamerunu: 5,30

Arcyciekawa sytuacja jest w grupie E, gdzie wszystkie cztery zespoły mają jeszcze szanse na awans. Nie będziemy przedstawiać wszystkich możliwych scenariuszy w tej grupie, gdyż jest ich zbyt wiele. Pewne jest, że o bezpośredni awans powalczą Ghana z Togo. Zwycięzca bierze wszystko, czyli awans właśnie. Zdecydowanym faworytem tego starcia są oczywiście gospodarze, jednak zdążyli oni w obecnych eliminacjach zawieźć już nie raz, dlatego mimo sporego kursu na wygraną Togo, patrząc realnie- nie jest niemożliwe by właśnie tak się stało. Początek meczu: Ghana – Togo, o godzinie 17:00.

zwycięstwo Ghany: 1,35______________remis: 4,65______________zwycięstwo Togo: 8,60

Kolejnym ciekawym meczem wydaje się starcie Nigerii z Republiką Południowej Afryki. Sytuacja RPA jest teoretycznie dobra, jednak kiedy zagłębimy się w szczegóły, okaże się jednak, że jest ona nie do pozazdroszczenia. Goście plasują się co prawda na drugiej lokacie, ale jeśli chcą wywalczyć awans z grupy, to koniecznie nie wolno im przegrać. A przy założeniu, że Kongo pokona niewalczący już o nic Sudan, trzeba ten mecz koniecznie rozstrzygnąć na swoją korzyść. Nie będzie to łatwe, gdyż Nigeria to od lat potentat Afrykańskiego Futbolu. Spotkanie Nigerii z RPA rozpocznie się o godzinie 18:00.

zwycięstwo Nigerii: 1,45_____remis: 4,25_____zwycięstwo Republiki Południowej Afryki: 6,20

Zapraszamy do wspólnego typowania Pucharu Narodów Afryki. Atrakcyjna oferta Totolotka na wszystkie mecze jest już dostępna na stronie internetowej Totolotka pod adresem https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Puchar%20Narod%C3%B3w%20Afryki%20kwal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *