Typujemy sobotnie mecze ligowe w Europie!

Dziś w europie kolejna mocna dawka futbolu w wydaniu ligowym. Co tym razem ciekawego nas czeka, i co na ten temat będą mieli do powiedzenia bukmacherzy?

Liverpoolowi po kiepskich spotkaniach w Premier League i w Lidze Mistrzów przyjdzie się zmierzyć ze Stoke City. Eksperci Totoloka mają na uwadze nie nienajlepsze wyniki, dlatego kurs na The Reds wydaje się dość atrakcyjny. Wynosi on 1,65. Nie wygrać w lidze piątego spotkania z rzędu? Dla ekipy Brendana Rogersa brzmi to trochę jak sience fiction. To jednak bardzo słaby film, który Liverpoolczycy z całą pewnością będą chcieli zakończyć. Przy odrobinie wysiłku jak najbardziej jest to możliwe. Pojedynek Liverpoolu ze Stoke rozpocznie się o godzinie 16:00.

zwycięstwo Liverpoolu: 1,65__________remis: 3,60__________zwycięstwo Stoke City: 5,00

W hiszpańskiej Primiera Division Getafe zmierzy się z Athletic Bilbao. Dlaczego wybraliśmy akurat ten mecz? Stawka za zwycięstwo obu ekip jest wyrównana, i dodajmy że wysoka. Zespoły sąsiadują z sobą w tabeli, ale to goście złapali dobrą formę, którą starają się demonstrować w każdym kolejnym meczu. Za parę kolejek powinni być w czubie tabeli. A Getafe? O grze tego zespołu już od dawna nie można powiedzieć zbyt wiele ciekawego. To bardzo leniwy i chimeryczny zespół. Bardzo rzadko chce im się chcieć. W teorii będzie to pojedynek bez faworyta. Według nas tym faworytem jest jednak drużyna z Bilbao. Początek meczu: Getafe – Athletic Bilbao, również o godzinie 16:00.

zwycięstwo Getafe: 2,75__________remis: 3,05__________zwycięstwo Athletic Bilbao: 2,55

A w Bundeslidze czeka nas mecz: Schalke – Mainz. Kurs na wygraną gospodarzy w Totolotku wynosi aż 1,90. To sporo, zważywszy na formę jaką prezentują obie ekipy. Za Schalke ciągnie się nienajlepsze wrażenie z początku sezonu, kiedy to drużyna przegrywała z kim popadnie. W chwili obecnej nie ustabilizowali co prawda jeszcze formy na wysokim poziomie, ale Mainz wydaje się drużyną jak najbardziej do pokonania. Goście nie potrafią wygrać już od czterech spotkań, i jeśli gdzieś przełamać tę serię, to na pewno nie w  Gersenkirchen. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30

zwycięstwo Schalke: 1,90_____________remis: 3,45_____________zwycięstwo Mainz: 3,80

Zapraszamy do wspólnego typowania sobotnich pojedynków piłkarskich. Oferta bukmacherska na wszystkie dzisiejsze spotkania jest już dostępna w Totolotku na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *