Typujemy Puchar Świata w skokach narciarskich!

Już dziś rozpoczęcie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na „dzień dobry” skoczkowie zmierzą się z sobą w niemieckim Klingenthal. Z okazji rozpoczęcia rywalizacji o Kryształową Kulę Totolotek przygotował ofertę na miejsca które zajmą poszczególni skoczkowie, którzy zdaniem bukmacherów będą liczyć się najmocniej w zaczynającym się właśnie sezonie.

I tak faworytem do zwycięstwa w całym cyklu Pucharu Świata pozostaje ubiegłoroczny triumfator, a więc Kamil Stoch. Jego szanse zostały wycenione przez ekspertów Totolotka na 5,00. Nieco niżej sklasyfikowano szanse Severina Freunda (5,50) oraz Petra Prevca do spółki z Gregorem Schlierenzauerem (6,00). Według bukmacherów bardzo mocno będzie się liczył również Anders Bardal. Reszta, jak choćby Noriaki Kasai (15,00), Simon Ammann (40,00) czy ulubieniec polskich kibiców- Piotr Żyła (50,00) ma być tylko tłem dla wymienionych wyżej skoczków. Puchar Świata w skokach narciarskich słynie jednak ze swej nieprzewidywalności, i niewykluczone, że w trakcie sezonu objawi się jakiś szerzej nieznany zawodnik, który zdominuje rywalizację.

W Totolotku można również stawiać na to, że dany skoczek zajmie na koniec sezonu miejsca 1-3, lub 1-6. Kursy na te zdarzenia są znacznie mniejsze niż za pierwsze miejsce, jednak wydają się w miarę pewniejsze. I tak kurs na to, że nasz Kamil Stoch zajmie na koniec sezonu miejsca 1-3 to 1,50, a że zostanie sklasyfikowany na pozycjach 1-6- 1,10.

Typujemy wspólnie klasyfikację końcową Pucharu świata w skokach narciarskich. Można to zrobić już teraz na stronie internetowej Totolotka. Szczegółowa oferta znajduje się na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Skoki%20narciarskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *