Typujemy piątkowe mecze piłkarskie w Europie!

Dzisiaj w najsilniejszych ligach starego Kontynentu czekają nas trzy pojedynki. Najciekawiej powinno być w Marsylii, ale w dwóch pozostałych miastach Europy również nie powinno zabraknąć emocji.

A zaczynamy od niemieckiej Bundesligi, w której to Freiburg spotka się ze Stuttgartem. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30. Faworytem do zwycięstwa są gospodarze. Ten fakt nie może dziwić, gdyż Freiburg od niedawna zaczął punktować, i całkiem nieźle mu to wychodzi. Zupełnie inaczej niż Stuttrart. Drużyna zajmuje ostatnie miejsce w ligowej stawce. Oczywiście ta passa może się odwrócić, gdyż Szwaby (taki przydomek nosi Stuttgart) z całą pewnością nie są najsłabszą drużyną Bundesligi. Posiadają solidny i doświadczony skład. W ostatnich spotkaniach nie mają po prostu szczęścia. Jednak nie skreślalibyśmy ich zbyt pochopnie w meczu z Freiburgiem. Spotkanie to będzie transmitowane w Eurosport 2.

zwycięstwo Freiburga: 2,20__________remis: 3,25__________zwycięstwo Stuttgartu: 3,15

Wspomniana Marsylia rozegra swój ligowy mecz z Nantes. Rozpocznie się on również o godzinie 20:30. Relacja na żywo w N-Sport+. Już nie raz wspominaliśmy o niezwykłej passie zwycięstw OM. Została ona zakłócona co prawda dwoma porażkami z Lyonem i PSG, ale te dwie przegrane były jak najbardziej wkalkulowane w plan. Teraz czas na pokonywanie kolejnych rywali. Nantes zdaje się nie mieć w tym meczu większych szans. Drużyna jest co prawda czwarta w Ligue 1, ale to po prostu nie ten rozmiar kapelusza. Wieścimy szybkie obsunięcie się w lidze tej drużyny o co najmniej kilka pozycji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem (planem Marsylii) zacznie się to realizować już od najbliższego meczu.

zwycięstwo Olympique Marsylii: 1,50________remis: 3,75________zwycięstwo Nantes: 6,50

Trzecim dzisiejszym pojedynkiem jest spotkanie: Real Sociedad – Elche. Nie będzie ono niestety transmitowane w telewizji. Co możemy powiedzieć o tym pojedynku? Na papierze lepsi są gospodarze, i dlatego są oni faworytem do zwycięstwa. Sociedad prezentuje się jednak w tym sezonie nadzwyczaj słabo. Statystykę tę ratują nieco mecze na własnym boisku, na których ich gra wygląda jeszcze jako tako. Żeby jednak utrzymać bezpieczną przewagę nad strefą spadkową, potrzebne jest zwycięstwo, które da gospodarzom choć odrobinę oddechu. Przy odrobinie wysiłku Real Sociedad jest w stanie pokonać Elche. W tym spotkaniu mogą zadecydować indywidualności, których brak w zespole gości, a których w Realu moglibyśmy się doliczyć przynajmniej kilku. Początek spotkania o godzinie 20:45.

zwycięstwo Realu Sociedad: 1,60__________remis: 3,65__________zwycięstwo Elche: 5,50

Zapraszamy do wspólnego typowania piłkarskich pojedynków rozgrywanych w piątek. Pełna oferta Totolotka na wszystkie dzisiejsze spotkania jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *