Typujemy piątkowe mecze Ekstraklasy!

W piątek w polskiej T-Mobile Ekstraklasie odbędą się dwa mecze. Ciekawie powinno być zwłaszcza podczas wieczornego spotkania w Poznaniu, co wcale nie oznacza, że w Gliwicach będzie nudno. 

O godzinie 18:00 spotkają się Piast Gliwice i Górnik Łęczna. Obie drużyny prezentują się ostatnio bardzo niemrawo, ale to właśnie Piast w ostatniej kolejce odniósł zwycięstwo. Górnicy tylko zremisowali, i był to już ich trzeci mecz bez sukcesu, a ogólnie potrafili wygrać tylko w jednym z ostatnich pięciu pojedynkach. Gdyby porównać siłę armat, wydaje się, że Juadro plus Wilczek to lepsi zawodnicy niż Hanasi i na przykład Cernych. Sądzimy, że nie będziemy tu świadkami dobrego meczu, raczej bardzo topornego rozgrywania piłki, i czekania na błąd przeciwnika, czy błysk geniuszu któregoś z piłkarzy. Obie drużyny, zwłaszcza Górnik przyzwyczaiły kibiców do brzydkiej gry. Na starcie Piasta Gliwice z Górnikiem Łęczna zapraszamy do N-Sport+ oraz do Canal+ Family.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,40_______remis: 3,20_______zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,90

Zupełnie inaczej ma być w Poznaniu, gdzie oprócz zwycięstw gospodarzy, od Kolejorza wymaga  się, by te wygrane były poprzedzone efektowną grą. Lech jest zdecydowanym faworytem meczu z Podbeskidziem. Maciej Skorża to bardzo dobry trener, który wie jak wykorzystać słabości rywala,  i wycisnąć maksimum z takiego przeciwnika jak fatalnie prezentujące się przecież ostatnio Podbeskidzie. Każdy inny wynik niż wygrana i to bardzo pewna zespołu gospodarzy będzie tu niespodzianką. W Poznaniu jednak zazwyczaj nie są na tyle pomysłowi, by sprawiać takie przykre niespodzianki swoim kibicom i typerom. Spotkanie: Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpocznie się o godzinie 20:30. Mecz będzie można zobaczyć w Canal+ sport.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,62__remis: 3,40__zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 5,60

Zapraszamy do typowania wyników spotkań Ekstraklasy. Kompletną ofertę bukmacherską Totolotka na dzisiejsze mecze można już znaleźć na naszej stronie internetowej pod  adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *