Typujemy niedzielne spotkania Ekstraklasy!

W niedzielę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie czekają nas dwa pojedynki ligowe. Kto z kim zagra i czego ciekawego możemy się w nich spodziewać pod kątem zakładów bukmacherskich?

O godzinie 15:30 Lechia Gdańsk spotka się z Jagiellonią Białystok. Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+ Sport. Obie drużyny prezentują się ostatnio przeciętnie. Dość powiedzieć, że Jaga ma na swoim koncie dwie porażki z rzędu, a Lechia nie zaznała smaku zwycięstwa już od czterech kolejek. Dla obu ekip będzie to więc mecz na przełamanie. Posiłkując się statystykami, bliżej do zwycięstwa ma zespół gości. Jagiellonia z trzech ostatnich wyjazdów przywoziła co najmniej dwie zdobyte bramki. W tę statystykę idealnie wpisuje się Lechia, w dwóch ostatnich meczach u siebie traciła właśnie przynajmniej dwa gole. Porównanie formy prezentowanej przez Lechię w spotkaniach u siebie i wyjazdową Jagielloni również każe nam upatrywać zwycięzcy raczej w zespole gości. Nie mniej faworytem ekspertów Totolotka w tym meczu są gospodarze.

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,25_____remis: 3,15_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 3,10

W Canal+ Sport potem krótka przerwa i już o godzinie 18:00 na tym samym kanale czeka nas kolejny mecz Ekstraklasy: Piast Gliwice – Lech Poznań. Kolejorz pod wodzą Macieja Skorży gra dobrze, jednak cały czas nie przekonuje. Zabijają ich remisy, tym bardziej w meczach wyjazdowych, w których zespół z Poznania nie potrafi zwyciężyć już od pięciu kolejek. W całej historii Ekstraklasy Piastowi nie udało się jeszcze wygrać w Lechem, i to może być jakieś światełko w tunelu dla gości. Piast nie lubi grać zbyt ofensywnej piłki, skupi się raczej na rozbijaniu ataków silniejszego rywala, dlatego raczej nie spodziewajmy się w tym meczu zbytnich fajerwerków. Remis po niezbyt ciekawej grze nie jest wykluczony. Chyba, że ktoś zaskoczy i będziemy świadkami przebłysku geniuszu którego z zawodników jednego lub drugiego zespołu. Raczej zespołu gości.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 3,50_______remis: 3,10_______zwycięstwo Lecha Poznań: 2,10

Typujemy rozgrywki Ekstraklasy razem z Totolotkiem! Kompletną ofertę kursową na niedzielne  spotkania jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *