Typujemy niedziele spotkania eliminacji do mistrzostw Europy!

To już ostatnia tura spotkań eliminacyjnych w tym roku. Chociaż nie dobrnęliśmy jeszcze nawet do połowy, już dziś wyjaśni się, które reprezentacje praktycznie stracą szansę na awans, a które będą się jeszcze liczyły w walce o niego. Co też ciekawego czeka nas w to niedzielne późne popołudnie i wieczór?

Norwegia ma całkiem niezłą pozycję startową. Jeśli jednak powinie się jej noga w wyjazdowym meczu z Azerbejdżanem, a Bułgaria pokona Maltę, zrobi się dla nich naprawdę niezbyt ciekawie. W ostatnim meczu Azerowie zostali rozbici przez Chorwację (6:0), ale wcześniej zanotowali minimalne porażki z Włochami i z Bułgarią właśnie (po 2:1), więc potrafią być naprawdę groźni. Czy nowa gwiazda reprezentacji Wikingów- Joshua King, potwierdzi swoje umiejętności strzeleckie? Przekonamy się już o godzinie 18:00, kiedy to rozpocznie się ten mecz. Spotkanie: Azerbejdżan – Norwegia, będzie transmitowane w Polsat Sport News.

zwycięstwo Azerbejdżanu: 4,50_________remis: 3,35_________zwycięstwo Norwegii: 1,80

Drugie spotkanie tej grupy jest zarazem szlagierem dzisiejszych eliminacji. Spotkają się w nim Włochy z Chorwacją! Obie ekipy mają na swoim koncie 9 punktów. Zespół który zwycięży, z pewnością zajmie pierwsze miejsce. Komu bliżej do osiągnięcia tego celu? Faworytem meczu jest Squadra Azzurra. Reprezentacja dowodzona przez Antonio Conte poczyna sobie naprawdę dobrze. Włosi grają u siebie, gdzie niezwykli przegrywać. Chorwacja to naprawdę mocny zespół, ale przy odrobinie wysiłku jest do pokonania. Nie mniej szykuje nam się naprawdę niezłe starcie, na które zapraszamy do Polsatu Sport. Transmisja tego meczu rozpocznie się o godzinie 20:45.

zwycięstwo Włochów: 2,20___________remis: 3,10___________zwycięstwo Chorwacji: 3,30

Jeśli Izrael pokona Bośnię, będzie można powiedzieć, że jedną nogą jest już w Euro 2016. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Bośniacy chociaż nienajlepsi w tyłach, to w ofensywie posiadają kilku graczy światowego formatu, na czele oczywiście z Edinem Dzeko. Faworytem bukmacherów do wygranej są gospodarze, ale coś nam mówi, że reprezentacja z Bałkanów tanio dziś skóry nie sprzeda tym bardziej, że zaczęli oni słabo te eliminacje, i z pewnością będzie im zależało bardziej na odniesieniu zwycięstwa, by wrócić do gry o prawo występu na francuskich boiskach. Początek tego pojedynku również o godzinie 20:45.

zwycięstwo Izraela: 2,45________remis: 3,10________zwycięstwo Bośni i Hercegowiny: 2,90

Zapraszamy do wspólnego typowania niedzielnych spotkań eliminacyjnych do mistrzostw Europy 2016. Atrakcyjna oferta bukmacherska na wszystkie dzisiejsze pojedynki jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *