Typujemy mecze towarzyskie U-21

Nie tylko dorosłe reprezentacje rozgrywają swe mecze towarzyskie. Na czwartek zaplanowano szereg spotkań towarzyskich U-21. Kto więc z kim zagra i jakich ciekawych kursów w Totolotku możemy się spodziewać na te pojedynki?

Ukraina zagra z Turcją, i według ekspertów Totolotka jest faworytem tego meczu. Młodzi Ukraińcy dysponują naprawdę sporym potencjałem piłkarskim, co udowodnili choćby w meczach Szachtara Donieck w Lidze Mistrzów, gdzie dobrze prezentują się cały piłkarze jak choćby Ivan Ordec. Natomiast o tureckiej młodzieżówce wypowiadamy się raczej bez zbytniej rewelacji, chociaż pamiętajmy, że to właśnie Turcja wyrzuciła niedawno Polaków z dalszych gier w eliminacjach do młodzieżowego Euro 2016. Początek spotkania: Ukraina – Turcja, już o godzinie 14:00.

zwycięstwo Ukrainy: 2,25_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Turcji: 3,00

Młodzi Chorwaci są faworytem meczu z Norwegią, i wcale nie bez kozery. Być może będziemy właśnie świadkami narodziny nowej gwiazdki czy wręcz gwiazdy chorwackiego futbolu. Takie kluby jak Hajduk Split czy Dinamo Zagrzeb od czasu do czasu wyprodukują zawodnika, któremu w niedalekiej przyszłości uda się zostać zawodnikiem świecącym pełnym blaskiem- patrz Luka Modric, lub Mario Mandżukić. A w obecnej kadrze Chorwacji U-21 roi się aż od graczy wspomnianych klubów. Pojedynek Ukrainy z Norwegią rozpocznie się o godzinie 16:30.

zwycięstwo Chorwacji: 1,85___________remis: 3,50___________zwycięstwo Norwegii: 3,65

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że obecnie najlepszą reprezentacją piłkarską w jakiejkolwiek kategorii wiekowej są Niemcy. Mimo porażki z Polską nasi zachodni sąsiedzi mają się naprawdę dobrze. To nie przypadek, że młodzi niemieccy piłkarze od kilkunastu lat są już bardzo dobrze ukształtowanymi piłkarzami, co chwila do dorosłej reprezentacji Niemiec trafia ktoś z młodzieżówki. O holendrach jeszcze do niedawna mogliśmy powiedzieć  mniej więcej to samo, jednak ten trend ostatnio jakby przygasł. Niemcy odjechali wszystkim a więc i Holandii, na kilka długości, i to właśnie dlatego gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania, które rozpocznie się o godzinie 18:00.

zwycięstwo Niemców: 1,35___________remis: 4,60___________zwycięstwo Holandii: 6,60

Jeśli porównać by potencjał piłkarski młodych Anglików i Portugalczyków, można by dojść do wniosku, że większym dysponują ci drudzy. Jednak mecz pomiędzy tymi reprezentacji odbędzie się w na wyspach, i to właśnie z racji własnego boiska Anglicy uważani są za faworytów, ale wcale nie będzie niespodzianki, Jeśli to jednak gościom uda się wygrać, albo chociaż nie przegrać tego meczu. Spotkanie dwóch potentatów młodzieżowego futbolu zostanie rozegrane o godzinie 20:45.

zwycięstwo Anglii: 2,15____________remis: 3,25____________zwycięstwo Portugalii: 3,05

Zapraszamy do typowania spotkań towarzyskich U-21. Atrakcyjną ofertę bukmacherską na wspomniane mecze można już znaleźć na stronie internetowej Totolotka pod adresem https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=U21%20Mecz%20Towarzyski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *