Typujemy mecz: Polska – Szwajcaria!

Po serii bardzo udanych spotkań eliminacyjnych do Euro 2016, reprezentacja Polski zmierzy się towarzysko ze Szwajcarią. Chociaż to tylko mecz sparingowy, jest on ważny, ponieważ chcielibyśmy dobrze zakończyć rok, i przede wszystkim zdobyć jeszcze więcej punktów do rankingu FIFA, gdyż jest to sprawa naprawdę kluczowa. Jak widzą to spotkanie eksperci Totolotka, i jakich ciekawych kursów możemy się od nich spodziewać na poszczególne rezultaty tego pojedynku?

Szwajcarzy to naprawdę bardzo solidna reprezentacja. Uczestniczyli w ostatnim Mundialu, gdzie bardzo pechowo odpadli z późniejszym wicemistrzem globu, czyli Argentyną. W swojej grupie eliminacyjnej do mistrzostw Europy zajmują na razie trzecie miejsce, głównie dzięki dwóm porażkom na inaugurację, jednak nikt nie ma wątpliwości, że bez problemu wywalczą awans i zagrają na francuskich boiskach.

Gra ofensywna Helwetów w dużej mierze opiera się na Xherdanie Shaqirim. To największa gwiazda reprezentacji Szwajcarii. Występuje on w Bayernie Monachium obok naszego Roberta Lewandowskiego. Jednak o ile Lewy jest pewniakiem do pierwszej jedenastki Bawarczyków, o tyle Shaqiri wciąż musi o nią walczyć, nierzadko przegrywając ten pojedynek. Obiektywnie należy stwierdzić, że suma umiejętności gości jest większa niż Biało-Czerwonych. Polska gra jednak u siebie, i dlatego jest faworytem bukmacherów tego meczu.

Obie drużyny lubią atakować, więc wygląda na to, że szykuje nam niezły pojedynek. Obie reprezentacje zechcą z pewnością przetestować kilka wariantów na kolejne spotkania eliminacyjne, dlatego mocno wątpliwe, by wystąpiły w najsilniejszych składach. Mimo to na placu gry z pewnością nie zabraknie co najmniej kilkunastu naprawdę niezłych grajków. W obojętnie jakim składzie nie zagra nasza reprezentacja- wierzymy w jej zwycięstwo.

zwycięstwo Polski: 2,50____________remis: 3,15____________zwycięstwo Szwajcarii: 2,80

Zapraszamy do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski w meczu ze Szwajcarią. Początek spotkania o godzinie 20:45. Będzie je można obejrzeć w TVP 1, oraz w TVP Sport. Można je już typować na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Mecze%20Towarzyskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *