Typujemy Ligę Mistrzów, grupy A i B!

W Champions League zaczyna się właśnie runda rewanżowa. Dla niektórych drużyn to ostatnia szansa, by zaistnieć w tych rozgrywkach, inne mogą już sobie zapewnić awans do kolejnej fazy. Co więc ciekawego nas dzisiaj czeka, i czego możemy się spodziewać w kontekście zakładów bukmacherskich?

W grupie A Juventus zagra z Olympiakosem. Jeśli Włosi nie wygrają, będą już w arcytrudnej sytuacji, i prawie na pewno odpadną już na etapie fazy grupowej. Stara Dama nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów. Potrzebne jest zwycięstwo, na które na pewno stać gospodarzy. Na wyjazdach co prawda nie grają oni najlepiej, ale u siebie w pucharach przeważnie zwyciężają, więc teraz powinno być podobnie. Tym bardziej, że Olympiakos nie należy do potentatów europejskiej piłki. Z całym szacunkiem dla tego klubu, to zaledwie solidny przeciętniak.

zwycięstwo Juventusu Turyn: 1,35___remis: 4,90___zwycięstwo Olympiakosu Pireus: 10,50

W drugim meczu tej grupy Malmo zagra z Atletico Madryt. Szwedzi są niezwykle walecznym i ambitnym zespołem, ale wydaje się że nie mają większych szans z tak mocarnym klubem, jakim za jaki uznawani są Los Colchoneros. W poprzednim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami Malmo doznało druzgocącej porażki. Teraz jeśli nie zmieni swego stylu gry, może być podobnie. W każdym razie nastawiamy się, że będziemy w tym meczu świadkami sporej ilości bramek, gdyż obie ekipy nie należą do drużyn które skupiają się na defensywie.

zwycięstwo Malmo: 10,00_________remis: 5,00_________zwycięstwo Atletico Madryt: 1,35

W grupie B Real Madryt zagra z Liverpoolem i jeśli wygra, będzie już w zasadzie pewny awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. The Reds nie są słabą drużyną, lecz brak jej większego obycia w Champions League, czego wyraz dają w obecnych rozgrywkach. Każdy inny rezultat niż zwycięstwo Królewskich będzie niespodzianką. Niespodzianką, do której jednak nie ma prawa dość. Może gdyby to była inna drużyna… Real Madryt jest jednak zaprogramowany na sukces, który osiąga dzięki demolowaniu kolejnych rywali. Teraz czas na zrobienie porządku z Liverpoolem.

zwycięstwo Realu Madryt: 1,26________remis: 6,00________zwycięstwo Liverpoolu: 10,50

Natomiast Bazylea zagra u siebie z Ludogorcem i mimo, że jest faworytem tego meczu, to wcale nie jest powiedziane, że z Bułgarami pójdzie jej szybko łatwo i przyjemnie. Prezes klubu z Razgradu jakiś czas temu powiedział, że celem jego drużyny jest zajęcie co najmniej drugiego miejsca w tej grupie. Wtedy jego słowa były odbierane jako żart. Teraz są one bardzo możliwe do spełnienia. Jeśli goście nie dadzą się pokonać, i Liverpool straci punkty w Madrycie, to do realizacji tego celu pozostanie już naprawdę niewiele. Przypomnijmy  jednak, że FC Basel też myśli o awansie, a jeśli tak, to koniecznie trzeba dziś pokonać Ludogorec. Obie drużyny dołożą wszelkich starań by odnieść dziś zwycięstwo, dlatego mecz zapowiadający się najmniej atrakcyjnie może się okazać tym najlepszym!

zwycięstwo FC Basel: 1,80_______remis: 3,45_______zwycięstwo Ludogorca Razgrad: 4,60

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów. Aktualną ofertę bukmacherską Totolotka na wszystkie dzisiejsze pojedynki można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *