Typujemy derby Mediolanu!

Zarówno Milan jak i Inter prezentują się przeciętnie. To już nie te czasy gdy dzieliły, rządziły i cząsły całą włoską ligą i europejskimi pucharami. Nie mniej w dalszym ciągu ten mecz wywołuje ogromne emocje. Na tyle ogromne, że warto się nad nim pochylić się oddzielnie i opisać go pod kątem bukmacherskim.

Inter ma nowego szkoleniowca. Słabo radzącego sobie Waltera Mazzarriego zastąpił doskonale wszystkim znany z pracy w tej ekipie- Roberto Mancini. Zadanie przed nim niełatwe, bo przywrócić blask Nerazzurrim będzie niezwykle trudno. Mancini ma to szczęście, lub pecha, że przyjdzie mu zadebiutować właśnie w derbach Mediolanu przeciwko Milanowi.

Milanowi który również nie ma ostatnio dobrej passy. Rossonerri są bez zwycięstwa już od czterech kolejek. Filippo Inzaghi jednak nie jest takim świetnym trenerem jak sądzono na początku jego przygody z Milanem. Kilka pierwszych niezłych rezultatów uśpiło czujność władz klubu na tyle skutecznie, że uwierzyli oni, że Super Pippo to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ostatnie wyniki wskazują jednak na to, że niekoniecznie.

Dla jednego i drugiego szkoleniowca będzie to więc spotkanie najwyżej próby. Dla kibica z Mediolanu nie ma nic ważniejszego niż zwycięstwo nad tak bardzo znienawidzonym rywalem z za miedzy. Minimalnym faworytem bukmacherów w tym pojedynku z racji rozgrywania meczu u siebie (kluby i tak dzielą przecież jeden stadion) jest Milan, ale wiadomo, że pojedynki derbowe, a już derbowe takich szczególnych klubów nie mają tak naprawdę swojego faworyta.

zwycięstwo AC Milan: 2,55________remis: 3,15________zwycięstwo Interu Mediolan: 2,75

Zapraszamy na derby Mediolanu. Rozpoczną się one o godzinie 20:45, i będą transmitowane w Canal+ Family. Zapraszamy także do wspólnego typowania ich w Totolotku. Można to zrobić już teraz. Atrakcyjna oferta bukmacherska na ten pojedynek jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=W%C5%82ochy%201.%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *