Typujemy Champions League, grupy G i H!

W Lidze Mistrzów w grupie H już niemal wszystko jasne, najważniejsze rozstrzygnięcia zapadły już wcześniej. Zupełnie inaczej niż w grupie G, gdzie jeszcze teoretycznie wszystko może się zdarzyć. Szanse na awans mają jeszcze wszystkie cztery drużyny.

W tej grupie Schalke spotka się z Chelsea. Na chwilę obecną obie drużyny zajmują dwa pierwsze miejsca w grupie. Przy całym szacunku dla ekipy z Veltins-Arena (dawna Arena auf Schakle), to właśnie The Blues są faworytem tego pojedynku. Chelsea jest niepokonana w lidze i w Lidze Mistrzów, i naprawdę trudno się spodziewać, by akurat Schalke zostało pierwszą drużyną, której uda się pokonać anglików w obecnej kampanii Champions League.

zwycięstwo Schalke: 4,15_________remis: 3,55_________zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,85

W drugim meczu tej grupy teoretycznie powinno być wszystko jasne, a więc Sporting Lizbona pewnie pokona Maribor. Ambitni Słoweńcy udowodnili jednak, że potrafią napsuć krwi nawet najlepszym. Świadczy o tym dobitnie choćby ich remis z Chelsea w czwartej kolejce spotkań. Portugalczycy są faworytami, ale Maribor z pewnością niczym nasz Mariusz Pudzianowski- tanio skóry nie sprzeda. Obrona Sportingu nie jest super szczelna, więc bardzo prawdopodobne, że Maribor zdobędzie w tym starciu co najmniej jedną bramkę.

zwycięstwo Sportingu Lizbona: 1,32_______remis: 5,20_______zwycięstwo Mariboru: 10,00

Na koniec grupa H. A tam mające już pewny awans Porto zagra z BATE Borysow. Może, choć wcale nie musi zadziałać tu efekt rozprężenia, czyli drużyna z Portugalii nieco odpuści, pozwalając zdobyć gospodarzom jakieś punkty, które przybliżą ich do zajęcia trzeciego miejsca w grupie, premiowanego grą na wiosnę w Lidze Europejskiej. Dalecy jesteśmy od mówienia, że to BATE ma większe szanse w tym meczu, ale nie będzie to sensacją, jeśli klub z Białorusi zdobędzie w tym meczu jakieś punkty.

zwycięstwo BATE Borysow: 5,90_________remis: 3,80_________zwycięstwo FC Porto: 1,57

Athletic Bilbao to z całą pewnością największe rozczarowanie obecnej edycji Champions Laegue. Zespół miał się bić o awans, a tymczasem zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, bez szans na cokolwiek innego. No może jedynie na zajęcie trzeciej lokaty w grupie, ale to i tak bardzo mocno wątpliwe. By tak się stało, potrzebne są punkty w meczu z Szachtarem, a o to naprawdę ciężko. Ukraińcy nie zwykli przegrywać u siebie. A, że ich awans nie jest jeszcze pewny, będą go chcieli dziś przypieczętować. Czy Athletic zdoła się im skutecznie przeciwstawić? No cóż, może następnym razem…

zwycięstwo Szachtara Donieck: 1,65_____remis: 3,80_____zwycięstwo Athletic Bilbao: 4,90

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań piłkarskiej Champions League. Kompletną ofertę bukmacherską przygotowaną  na dzisiejsze mecze można znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *