Totolotek zaprasza na DreamHack!

Chyba każdy gracz komputerowy próbował swych sił w popularnej grze sieciowej- Counter-Strike, lub po prostu CS. Gra jest na tyle popularna, że na całym świecie odbywają się międzynarodowe turnieje.

 Jeden z nich, mający miejsce w Jönköping w Szwecji- DreamHack jest aktualnie największym festiwalem cyfrowej rozrywki i posiada rekord Guinnessa w kategorii “Największa impreza LAN na świecie”. Z tej okazji Totolotek przygotował dla fanów tej dyscypliny ofertę na jedną z bestsellerowych gier, wspomnianego już Counter-Strike’a.

Wśród drużyn walczących o tytuł  i ogromne pieniądze znajdzie się szesnaście drużyn, w tym dwie z Polski: Virtus.Pro i ESC. Jak poradzą sobie w rywalizacji z najlepszymi teamami w Europie? Będziemy mogli się o tym przekonać już niedługo! Nasi nie zaliczają się do faworytów, ale z pewnością postarają się o sprawienie niejednej niespodzianki. Najbliższa okazja ku temu nadarzy się we czwartek, kiedy to zmierzą się ze swoimi pierwszymi rywalami.

Cała zabawa rozpocznie się już od godziny 12:00, kiedy to swoje zmagania rozpoczną pierwsze drużyny. Pełną ofertę kursową na wszystkie czwartkowe pojedynki w turnieju CS GO DreamHack znajdziemy już teraz na stronie Totolotka. Kliknij i zobacz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *