Środowa Liga Mistrzów, grupy A i B!

Piąta kolejka Chmapions League w grupach A i B zapowiada się niezwykle ciekawie. Pewny awansu jest tylko Real Madryt. Pozostała siódemka musi jeszcze walczyć o pozostałe trzy miejsca. Do kogo los uśmiechnie się tym razem?

W grupie A Atletico Madryt zmierzy się z Olympiakosem. Grecy mieli już awans na wyciągnięcie ręki. Zawalili jednak kilka spotkań, przede wszystkim z Malmo, awans oddalił się i to znacznie. Przy przedłużyć szanse na wyjście z grupy, konieczne są punkty z Atletico. Będzie jednak o nie niezwykle trudno. Los Colchoneros nie zwykli rozdawać punktów w spotkaniach u siebie. Ugrać coś przeciwnikom na Calderon graniczy niemal z cudem. Przegrywały tu  już ekipy znacznie silniejsze od Greków.

zwycięstwo Atletico Madryt: 1,40____remis: 4,80____zwycięstwo Olympiakosu Pireus: 8,00

W drugim meczu tej grupy Malmo zagra z Juventusem. Stara Dama ma ten kłopot, że o ile w Serie A nie ma dla niej godnych rywali, o tyle w Lidze Mistrzów już od jakiegoś czasu nie może sobie poradzić z niżej notowanymi rywalami, a Szwedzi z całą pewnością do nich należą. To nie będzie łatwy mecz dla Turyńczyków, ale trzeba go po prostu wygrać i zapewnić sobie dobrą pozycję przed rewanżem z Atletico, który według oczekiwań powinien zadecydować o być albo nie być włoskiego zespołu w Lidze Mistrzów.

zwycięstwo Malmo: 8,15_________remis: 4,80_________zwycięstwo Juventusu Turyn: 1,38

W grupie B wspomniany już Real Madryt ma już pewny awans z  pierwszego miejsca. O drugą lokatę walczy między innymi Bazylea, z którą Królewscy zmierzą się dziś na wyjeździe. W pierwszym meczu Szwajcarzy zostali rozbici przez Real. Jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego, Real znów powinien zaaplikować przeciwnikom kilka bramek. Basel to solidny średniak, ale przyciśnięty popełnia błędy i traci głowę. Udowodniła to w zeszłym sezonie Valencia, udowodnił właśnie Real. To nie jest rywal, z którym najlepsi powinni mieć większe problemy.

zwycięstwo FC Basel: 6,70__________remis: 4,70__________zwycięstwo Realu Madryt: 1,45

Ciągle marzący o awansie Ludogorec zmierzy się z Liverpoolem. Spotkanie odbędzie się w Bułgarii, i wobec nienajlepszej formy The Reds, gospodarze choć nie są faworytami, to nie stoją jednak na straconej pozycji. Przy odrobinie wysiłku są w stanie co najmniej zremisować ten mecz. No chyba, że przebudzi się Mario Balotelli, i kilku innych gwiazdorów Liverpoolu, i zagrają oni w końcu na miarę oczekiwań. Sądzimy jednak, że warto pokładać nadzieję w korzystnym wyniku Ludogroca, gdyż już nie raz przekonaliśmy się o niezłomności tej drużyny.

zwycięstwo Ludogorca: 3,85__________remis: 3,50__________zwycięstwo Liverpoolu: 1,87

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników piłkarskiej Ligi Mistrzów. Kompletna oferta bukmacherska Totolotka na wszystkie środowe pojedynki znajduje się już na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *