Sobotnie typowanie Ekstraklasy!

W sobotę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie czekają nas trzy spotkania. Dwa z nich odbędą się równolegle o godzinie 15:30, jedno o 18:00. Kto więc z kim zagra i czego ciekawego możemy się spodziewać w tych pojedynkach?

Pierwszym dzisiejszym pojedynkiem, który nas czeka, jest mecz: Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko Biała. Jan Kocian tknął w Portowców nowe życie. Zespół zdawało by się- zupełnie wypalony i wypruty zaczął nagle znów grać widowiskowo i bardzo efektownie, a co najważniejsze znów zaczął wygrywać. Pogoń jest mocna w meczach na własnym stadionie, a Górale z Bielska rozgrywają swoje mecze w delegacjach co najmniej słabo. Z czterech ostatnich wyjazdów przywieźli tylko jeden punkt, i chociaż za przeciwników w tych spotkaniach miały zespoły takie jak Jagiellonię, Lecha czy Wisłę, to nie wróżymy im sukcesu także w tym meczu. Pojedynek Pogoni Szczecin z Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie transmitowany w N-Sport+.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,10_remis: 3,15_zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 3,50

Górnik Łęczna zaczął sezon od remisu z Wisłą, co zdawało się być niezłym prognostykiem na przyszłość. Łęcznianie grali dobrze, ale z biegiem czasu słabli, i ostatecznie na półmetku ekstraklasy wylądowali na mało zaszczytnej trzynastej pozycji. Natomiast Wisła wręcz przeciwnie. Biała Gwiazda pięła się do góry. W Krakowie nikt nie mówi o tym głośno, ale drużyna trenera  Smudy walczy nawet o mistrzostwo Polski. A jeśli ma tak być, to trzeba wygrywać spotkania takie jak dzisiejszy pojedynek z Łęczną. Historia meczów z Górnikiem, oraz statystyki ligowe tego sezonu przemawiają zdecydowanie za Wisłą. Czy to wszystko znajdzie zastosowanie w praktyce i Biała gwiazda rozstrzygnie ten pojedynek na swoją korzyść? Przekonamy się już niebawem. Transmisja z meczu: Wisła Kraków – Górnik Łęczna, odbędzie się w Canal+ Sport.

zwycięstwo Wisły Kraków: 1,85_______remis: 3,40_______zwycięstwo Górnika Łęczna: 4,15

I na koniec starcie Korony Kielce z Zawiszą Bydgoszcz. To niesamowite, ale Scyzoryki zajmują drugie miejsce w tabeli, jeśli by wziąć pod uwagę ostatnie pięć ostatnich występów. Wygląda na to, że drużyna zrozumiała w końcu filozofię gry Ryszarda Tarasiewicza. Gospodarze nie przegrali już od czterech spotkań i wydają się być naprawdę mocni. Tego samego nie można powiedzieć o Zawiszy. Zespół pod kierunkiem Mariusza Rumaka wygrał co prawda swój pierwszy mecz w lidze, ale było to cztery kolejki temu. Następnie przyszły trzy porażki z rzędu i powrót do tego co było na początku sezonu, czyli katastrofa. Jeśli Zawisza nie zacznie zdobywać punktów, nie pomoże mu nawet dzielenie punktów po 30stu kolejkach. A wygląda na to, że w meczu z Koroną gościom będzie bardzo trudno o jakąkolwiek zdobycz.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,15_____remis: 3,20_____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 3,30

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Aktualną ofertę bukmacherską na wszystkie dzisiejsze spotkania można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *