Sobotnie spotkania eliminacji mistrzostw Europy z Totolotkiem!

W sobotę czeka nas kolejna porcja spotkań eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy. Co więc ciekawego wydarzy się w ten dzień i jakie kursy przygotowali dla nas eksperci Totolotka?

O godzinie 18:00 zagrają ze sobą Austria z Rosją. Według ekspertów Totolotka będzie to wyrównane spotkanie. Minimalnym faworytem pojedynku jest Sborna, ale Austryjacy grają na własnym boisku, przekonała się o tym choćby niezła przecież Czarnogóra. Natomiast Rosja ma na swoim koncie dwa remisy. Niby to nienajlepszy wynik, jednak zwłaszcza jedno oczko w konfrontacji ze Szwecją może okazać się bardzo cenne. I jedni i drudzy lubią atakować, więc nie spodziewamy się tu murowania dostępu do własnej bramki. Mecz zapowiada się najatrakcyjniej z wszystkich sobotnich pojedynków. Spotkanie Austrii z Rosją będzie transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo Austrii: 2,75______________remis: 3,10______________zwycięstwo Rosji: 2,60

W tej samej grupie spotkają się dziś Czarnogóra ze Szwecją. Kluczowe pytanie meczu brzmi: Czy zagra Zlatan Ibrachimovic? Otóż niewiadomo. Gwiazdor reprezentacji Szwecji został powołany do kadry Szwecji na najbliższe spotkania, jednak wszyscy wiemy, o jego problemach ze zdrowiem i o tym, że przez kilka tygodni nie występował u siebie w klubie, czyli w PSG. Jeśli zagra, Szwecja będzie zupełnym faworytem tego meczu. Jeśli nie- nadal nim będzie, jednak jej szanse na końcowy sukces znacznie spadną. Tak, czy inaczej mamy nadzieję, że o godzinie 20:45 będziemy świadkami dobrego meczu.

zwycięstwo Czarnogóry: 3,00___________remis: 3,15___________Zwycięstwo Szwecji: 2,35

O tej samej godzinie Szwajcaria spotka się z Litwą. Mecz ten będzie można zobaczyć w Polsacie Sport News. Po nieudanej inauguracji eliminacji Euro 2016 Szwajcarzy próbują wrócić do gry. Warunkiem tego konieczne zwycięstwo w meczu z Litwą, która niespodziewanie wyprzedza ich w tabeli. Nie powinno to być trudne zadanie, gdyż Helweci są po prostu lepsi piłkarsko od swoich przeciwników. Muszą to teraz spróbować udowodnić na placu gry.

zwycięstwo Szwajcarii: 1,25____________remis: 5,30____________zwycięstwo Litwy: 13,50

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy 2016. Aktualna oferta bukmacherska na wszystkie sobotnie pojedynki jest już dostępna na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *