Sobota z polską Ekstraklasą!

Dzisiaj w polskiej T-Mobile Ekstraklasie zostaną rozegrane trzy mecze. Żadne spotkanie nie wydaje się wybijać ponad inne. Zobaczmy więc co nas czeka, i co do powiedzenia na ich temat mają eksperci Totolotka.

O godzinie 15:30 Jagiellonia Białystok spotka się z Zawiszą Bydgoszcz. Jeszcze do niedawna zdecydowanym faworytem tego meczu była Jaga. Po ostatnich niezbyt udanych meczach w wykonaniu tej drużyny, kurs na jej zwycięstwo nieco wzrósł, i na chwilę obecną wynosi 1,85. To dość dużo zważywszy na to, co prezentują obie ekipy. Praktycznie wszystko przemawia w tym meczu za Jagiellonią. Poza tym Zawisza to jedyna (obok Cracovi) drużyna w lidze, której nie udało się jeszcze odnieść zwycięstwa w delegacji, i nic nie zapowiada, by ta niechlubna seria dobiegła końca właśnie w Białymstoku. Pojedynek Jagielloni z Zawiszą będzie transmitowany w N-Sport+.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 1,85___remis: 3,45___zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 4,10

o tej samej porze zapraszamy na pojedynek Podbeskidzia z Lechią Gdańsk. Passa spotkań bez zwycięstwa Lechii jest doprawdy fatalna. Nawet najstarsi górale nie pamiętają kiedy zdołała odnieść ostatnie zwycięstwo. A może właśnie pamiętają? Przecież to z Podbeskidziem udało się im zanotować jedną z czterech wygranych w tym sezonie. Teraz ma być inaczej. Zespoły znajdują się w zupełnie innych fazach rozwoju i grają o inne cele. Gospodarze walczą nawet o grupę mistrzowską. Lechia, no cóż… o uratowanie resztek honoru w tym sezonie. Mecz nie zapowiada się na super widowisko, a raczej bardzo wyrachowaną grę. Na spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała – Lechia Gdańsk, zapraszamy do Canal+ Family.

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko Biała: 2,60__remis: 3,20__zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,65

Natomiast już o 18:00 początek rywalizacji Korony Kielce z GKS Bełchatów. Korona zaczyna się odradzać. Marsz w górę tabeli rozpoczął się już kilka kolejek temu. Nie przegrała u siebie już od pięciu spotkań, i wreszcie ma kim straszyć w przodzie. Olivier Kapo wpisywał się na listę strzelców w trzech ostatnich meczach. Z drugiej strony zagrają z drużyną która straciła najmniej bramek w Ekstraklasie. Poza tym goście to najgorsza drużyna w lidze, jeśli chodzi o strzały i strzały w światło bramki. Czy mimo tego możemy się spodziewać tu emocji? Mamy nadzieję, że tak! Transmisja na żywo z mecz Korony z GKS-em Bełchatów obędzie się w Canal+ Sport.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,40_______remis: 3,10_______zwycięstwo GKS Bełchatów: 2,95

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Atrakcyjna oferta bukmacherska na wszystkie sobotnie mecze jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *