Sobota w polskiej T-Mobile Ekstraklasie!

W sobotę w polskiej lidze odbędą się trzy pojedynki piłkarskie. Najciekawiej powinno być w Krakowie, gdzie Wisła zmierzy się ze Śląskiem. A co czeka nas w innych  spotkaniach, i jakie kursy na poszczególne rezultaty ustalili eksperci Totolotka dla swoich grających?

O godzinie 15:30 Lechia Gdańsk zmierzy się z Koroną Kielce. Mecz ten będzie transmitowany w Canal+ Family, oraz w N-Sport+. Obie ekipy prezentują się naprawdę słabo, co jest niezrozumiałe zwłaszcza jeśli chodzi o Biało-Zielonych. Lechia dysponuje składem, zdolnym bić się co najmniej o miejsce w pierwszej piątce Ekstraklasy, tymczasem pałęta się gdzieś w ogonie tabeli. Korona gra jeszcze gorzej, jednak w gwoli ścisłości należy wspomnieć, że w ostatnich trzech meczach zdobyła aż siedem ligowych oczek, czym wydatnie powiększyła swój stan punktowy. Faworytem są jednak gospodarze, i przy odrobinie zaangażowania nie powinni oni w końcu zawieść swych fanów.

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 1,90_______remis: 3,30_______zwycięstwo Korony Kielce: 3,95

Już o 18:00 zapraszamy na pojedynek: GKS Bełchatów – Cracovia. Forma obu zespołów, ich miejsce w tabeli, oraz fakt, iż GKS Bełchatów to jeden z najlepszych zespołów w naszej lidze jeśli chodzi o mecze u siebie, a Cracovia to najgorszy jeśli spojrzeć na wyjazdy. Wszystko to każe nam stawiać w roli faworyta drużynę gospodarzy. Jest jeszcze jeden istotny argument, który przemawia na korzyść GKS-u. Chodzi tu oczywiście o braci Maków. Cracovia nie posiada w swych szeregach piłkarzy zdolnych w pojedynkę rozstrzygnąć losy meczu, a Mateusz i Michał z pewnością do takich należą. Spotkanie w Bełchatowie będzie można zobaczyć w Canal+ Sport.

zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 2,25________remis: 3,10________zwycięstwo Cracovii: 3,30

Wspomniana Wisła Kraków rozegra swój pojedynek ze Śląskiem o godzinie 20:30. Forma obu zespołów wyraźnie idzie w górę. Spodziewamy się tu ataków z obydwu stron zakończonych sporą ilością bramek. Stilic czy Mila? Który z liderów poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa? Słaby i nudny mecz? To z pewnością nie ten adres! Na spotkanie Wisły ze Śląskiem zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo Wisły Kraków: 2,40_______remis: 3,20_______zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,90

Totolotek S.A. zaprasza do typowania wyników polskiej Ekstraklasy. Można zrobić to już teraz na naszej stronie https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *