Siatkarska Liga Mistrzów z Totolotkiem

W czwartek w siatkarskiej Lidze Mistrzów dojdzie do trzech pojedynków. Jeden z nich jest o tyle ciekawy, że zmierzą się w nim bezpośredni rywale naszej Asseco Resovii Rzeszów. Jakie więc spotkania nas czekają, i jakie kursy zostały na nie przygotowane przez ekspertów Totolotka?

O godzinie 17:00 zagrają ze sobą Tomis Contsanta z Lugano. Zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze. Rumuni stanowią naprawdę solidny zespół, podczas gdy Lugano to mimo wszystko przeciętniacy. Owszem- zostali mistrzami Szwajcarii, jednak tamtejsza liga należy do jednych z gorszych rozgrywek w europie. Wydaje się, że gościa nie mają większych szans z Constantą.

zwycięstwo Tomis Contsanta: 1,12___________________________zwycięstwo Lugano: 5,50

Godzinę później drużyna Budvanska Rivijera rozegra swój pojedynek z Berlin Recycling Volleys. Nikogo nie powinien dziwić znacznie niższy kurs na niemiecki zespół. To właśnie goście są w powszechnej opinii najgroźniejszym Rywalem Asseco Ressovi. Tracą oni do naszego zespołu 3 punkty, a więc teraz za wszelką cenę trzeba ich gonić, by nie stracić z nimi kontaktu, i w przyszłości móc powalczyć to pierwszej miejsce w grupie.

zwycięstwo  Budvanska Rivijera: 2,75____________zwycięstwo Berlin Recycling Volleys: 1,40

W ostatnim dzisiejszym spotkaniu włoska Macerata spotka się z Paris Volley. W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów obie ekipy solidarnie doznały porażek, więc teraz trzeba Gonic pozostałą dwójkę. Zwycięzca tego meczu będzie się liczył dalej w grze o awans. Przegrany może już po woli oswajać się z myślą, że swych sił w siatkarskiej Champions League będzie trzeba spróbować ewentualnie w przyszłorocznej edycji tych rozgrywek.

zwycięstwo Maceraty: 1,06_____________________________zwycięstwo Paris Volley: 7,50

Typujemy wspólnie wyniki siatkarskiej Ligi Mistrzów! Można to zrobić już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w%20-%20M. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *