Poniedziałkowe ostatki ligowe w zakładach bukmacherskich

Dziś w najsilniejszych ligach starego Kontynentu dokończenie kolejek ligowych. Będziemy świadkami trzech meczów, w jednym z nich zobaczymy w akcji aktualnego wicelidera swojego kraju.

Chodzi o Southampton, który zagra na wjeździe z Aston Villą. Początek meczu o godzinie 21:00. Święci poczynają sobie naprawdę dobrze. W czterech ostatnich meczach nie stracili nawet bramki, wygrali je wszystkie do zera. Na wyjazdach prezentują się tak sobie, ale warto wspomnieć, że dwie porażki z obcych boisk przywieźli ze starć z o wiele silniejszymi kadrowo Liverpoolem oraz Tottenhamem. A Aston Villa? Klub z Villa Park dryfuje ku Championship. Gospodarze są najgorszym klubem w Premier League, jeśli chodzi o spotkania u siebie, i mimo dużych chęci nie znajdujemy faktu przemawiającego za tym, że to właśnie dziś nastąpi przełamanie. Mecz Aston Villi z Southamptonem będzie można zobaczyć w Canal+ Sport.

zwycięstwo Aston Villi: 4,85________remis: 3,50________zwycięstwo Southamptonu: 1,75

Nieco wcześniej, bo o godzinie 20:45 we włoskiej Serie A Genoa zagra swój mecz z Palermo. Gospodarze mają wszelkie dane ku temu, by po tym meczu zajmować nawet trzecią pozycję w lidze. Warunkiem oczywiście zwycięstwo. Nie powinno być o nie szczególnie trudno, gdyż Palermo nie potrafi grać na wyjazdach. Przestrogą dla Genoi powinno być jednak ich ostatnie zwycięstwo z zawsze groźnym przecież Milanem. Obie drużyny w tabeli dzieli przepaść, rywalizują o całkiem inne cele, ale goście na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Szykujemy się więc na całkiem niezłe widowisko.

zwycięstwo Genoi: 2,20_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Palermo: 3,25

I na koniec hiszpańska Primiera Division, która zaprasza nas na spotkanie: Granada – Almeria. Rozpocznie się on również o godzinie 20:45. Obie drużyny należą do najsłabszych w Hiszpanii. Nie potrafią wygrać od co najmniej pięciu kolejek, i dzięki temu zajmują odpowiednio 17 (Granada) i 19 pozycję w lidze. Dla jednej z nich może to być mecz, który pozwoli chociaż na chwilowe odbicie się od dna. Bliżej do tego Granadzie. Zespół gra u siebie a wiadomo, że atut własnego boiska okazuje się czasem niezwykle pomocny. Nie nastawiamy się na super mecz, bardziej na spotkanie walki, w którym zobaczymy kilka żółtych, a nie wykluczone że również czerwonych kartek.

zwycięstwo Granady: 2,02____________remis: 3,20____________zwycięstwo Almerii: 3,65

Totolotek S.A. zaprasza swoich typerów do wspólnego typowania poniedziałkowych meczów piłkarskich. Kompletna oferta bukmacherska na dzisiejszy dzień znajduje się już na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *