Polska Ekstraklasa w zakładach bukmacherskich

Dawno już tak nie było, że w Polskiej Ekstraklasie zostaną rozegrane aż cztery spotkania. Jest to spowodowane tym, że w sobotę wypadło nam święto, więc nasi ligowcy pauzowali, i teraz trzeba nadrobić zaległości. Kto więc  z kim zagra i co do powiedzenia w tych meczach będą mieli eksperci Totolotka?

A zaczynamy już od godziny 13:00, kiedy to Górnik Zabrze zmierzy się z Pogonią Szczecin. Jan Kocian nieźle zadebiutował w roli szkoleniowca Portowców. Faworytem meczu są oczywiście gospodarze, ale warto przypomnieć, że Pogoń nie przegrała z Górnikiem w Zabrzu już od trzech sezonów, a na wyjazdach w obecnych rozgrywkach prezentują się w zasadzie nieźle. Gospodarze będą starali się więc przełamać tę niechlubną passę. Wydaje się, że mają wszystkie argumenty by odnieść zwycięstwo, ale czy im się to uda? Na spotkanie Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin zapraszamy do N-Sport+ oraz Canal+ Family.

zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,30______remis: 3,30______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 3,00

To będzie spotkanie dwóch naprawdę słabych drużyn, przy czym w przypadku zwycięstwa gospodarzy można zaryzykować stwierdzenie, że Zawisza Bydgoszcz jedną nogą będzie już w niższej klasie rozgrywkowej. W teorii nie będzie o to trudno, gdyż klub z Bydgoszczy to jedyna drużyna w Ekstraklasie, która w przegrała wszystkie swoje wyjazdowe mecze, a w  ostatnich czterech traciła co najmniej trzy bramki. Czy będzie go  stać na przełamanie? Będziemy mieli okazję się o tym przekonać o godzinie 15:30, kiedy to rozpocznie się ten pojedynek. Spotkanie będzie transmitowane na kanale N-Sport+.

zwycięstwo Cracovii: 2,05________remis: 3,20________zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 3,65

Najciekawiej ze wszystkich niedzielnych spotkań zapowiada się starcie Śląska Wrocław z Lechem Poznań. Jego początek zaplanowano również na godzinę 15:30. Jest to mecz bez wyraźnego faworyta. Kolejorz doznał w tym sezonie najmniej, bo tylko dwóch porażek na wyjeździe, ale jednocześnie w delegacji nie potrafi odnieść zwycięstwa już od czterech spotkań. Obydwa zespoły są bardzo bramkostrzelne, więc zapowiada się dobre spotkanie, w którym możemy się spodziewać wymiany ciosów i bramek z obydwu stron. Spotkanie: Śląsk Wrocław – Lech Poznań, będzie transmitowane w Canal+ Family.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,65_______remis: 3,0_______zwycięstwo Lecha Poznań: 2,75

I na koniec mecz Legii Warszawa z Ruchem Chorzów. Wszystkie znaki na niebie i ziemi przemawiają za zwycięstwem gospodarzy, ale w ostatnim meczu tych drużyn rozgrywanym w Warszawie, to właśnie Niebiescy cieszyli się z wygranej. Teraz ma być inaczej, i to Legioniści mają odnieść pewne zwycięstwo. Ruch w chwili obecnej prezentuje się po prostu tragicznie i trudno się spodziewać, by przełamanie miało nastąpić akurat w spotkaniu z Legią i to na Łazienkowskiej. Na mecz Legii z Ruchem zapraszamy do Canal+ Sport. Początek o godzinie 18:00.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,43______remis: 4,20______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 7,50

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Atrakcyjną ofertę na wszystkie niedzielne pojedynki można to zrobić już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *