Piłkarski piątek w zakładach bukmacherskich!

W piątek w najsilniejszych ligach Europy odbędą się dwa mecze. Oba będą transmitowane w telewizji i zapowiadają się naprawdę ciekawie.

W pierwszym z nich we francuskiej Ligue 1 spotkają się FC Metz i PSG. To oczywiste, że faworytami są Paryżanie, ale w meczach w delegacjach prezentują się nieszczególnie. Nie doznali jeszcze w prawdzie porażki, ale aż czterokrotnie na siedem spotkań dzielili się punktami ze swymi rywalami. O wygraną będzie tym trudniej, że Metz w tym sezonie nie doznało jeszcze porażki na własnym boisku. Wygląda na to, że w ekipie PSG wystąpi od pierwszej minuty Zlatan Ibrachimovic, i może to być klubowa sprawa w wyłonieniu zwycięzcy tego pojedynku. Spotkanie: FC Metz – PSG, rozpocznie się o godzinie 20:30 i będzie transmitowane w N-Sport+.

zwycięstwo FC Metz: 7,25______________remis: 4,05______________zwycięstwo PSG: 1,47

15 minut później rozpocznie się pojedynek hiszpańskiej Primiera Division, w którym Athletic Bilbao zagra z Espanyolem Barcelona. Przed przerwą na reprezentacje Baskowie wydawali się łapać drugi oddech. W czterech meczach zdobyli osiem punktów, czyli o cztery więcej niż przez wszystkie siedem spotkań do tej pory. Pokonali mocną Sevillę, zremisowali z Valencią, i to na Mestalla. Wygląda więc, że wszystko idzie ku lepszemu i już niedługo zespół znajdzie się znacznie wyżej w tabeli niż jest teraz. Natomiast o grze Espanyolu nie można powiedzieć już tyle dobrego. Zespół gra w kratę, z tym, że przegrane nie przeplata zwycięstwami, a ledwie remisami. Jeśli natomiast chodzi o  ich grę na wyjazdach- są pod tym względem najgorszym klubem w lidze, i nic nie zapowiada, by ta passa miała zostać przerwana w starciu z Bilbao. Mecz Athleticku z Espanyolem będzie transmitowany w Canal+ Family.

Zwycięstwo Athletic Bilbao: 1,80____remis: 3,40____zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 4,25

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Kompletną ofertę bukmacherską na poniedziałek można znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *