Piłkarski piątek w polskiej Ekstraklasie

W piątek w T-Mobile Ekstraklasie odbędą się dwa spotkania. Ciekawie powinno być zarówno z Łęcznej jak i w Gliwicach.

Mecz: Górnik Łęczna – Ruch Chorzów, rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany na dwóch kanałach TV: w Canal+ Sport oraz N-Sport+. Ruch Chorzów po woli podnosi się z kolan. Po kilku spotkaniach zmiana na trenerskiej ławce (Jana Kociana zastąpił Waldemar Fornalik) zaczyna przynosić porządane efekty. Dwa zwycięstwa z rzędu są tego najlepszym potwierdzeniem. Teraz Niebieskim przyjedzie się zmierzyć z bardzo przeciętnie poczynającym sobie ostatnio Górnikiem Łęczna. Jednak jeśli chodzi o mecze na własnym stadionie- nie doznał on jeszcze w tym sezonie porażki, oraz stracił tylko siedem bramek. Wątpliwe by nieskuteczni w delegacjach Niebiescy zdołali przełamać tę serię i odnieść w Łęcznej zwycięstwo.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,30______remis: 3,10______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,00

Już o 20:30 swój mecz ligowy rozegrają zespoły Piasta Gliwice i Wisły Kraków. Jeszcze do niedawna Biała Gwiazda dzierżyła palmę pierwszeństwa w lidze, jeśli chodzi o skuteczność gry na wyjazdach. Zmieniło się to nieco po dwóch porażkach, ale generalny bilans spotkań Wisły na obcych stadionach nadal klasyfikuje ją w czołówce. Smuda wykonuje w Krakowie naprawdę niezłą robotę, która na koniec może się skończyć zajęciem przez Wisłę miejsca premiującego ją startem w europejskich pucharach, a tego w Krakowie nie było już od kilku sezonów. A Piast? Wygrana z Legią Warszawa i z Lechem Poznań na własnych śmieciach świadczą, że drużyna u siebie prezentuje się naprawdę solidnie. Czy teraz więc czas odprawić z kwikiem Wisłę Kraków? Niewykluczone! Z całą pewnością szykuje się nam w tym spotkaniu niezłe widowisko, na które zapraszamy wszystkich widzów i typerów do Canal+ Sport.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,90_______remis: 3,15_______zwycięstwo Wisły Kraków: 2,40

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Kompletną ofertę bukmacherską na wszystkie mecze XVI kolejki można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *