Piłkarska niedziela w zakładach bukmacherskich!

Dziś kolejna porcja europejskiego futbolu. Totolotek wybrał dla Was kilka spotkań, które naszym zdaniem warto dziś typować. Zaczynamy!

W angielskiej Premier League zagrają ze sobą Hull City i Tottenham. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 i będzie transmitowany w Canal+ Family 2. Koguty nie mają ostatnio dobrej passy. Przegrały trzy z ostatnich czterech meczów i spadły na dwunaste miejsce w tabeli. To zdecydowanie za niska lokata jak na potencjał i naprawdę ogromne ambicję tego klubu. Teraz czas na ponowny marsz w górę tabeli. Hull przynajmniej w teorii wydaje się łatwym przeciwnikiem. Na pewno takim którego można pokonać, nawet na wyjeździe.

zwycięstwo Hull City: 3,20__________remis: 3,15__________zwycięstwo Tottenhamu: 2,20

Również o godzinie 17:00 rozpoczną się derby Walencji, w których o zmierzą się oczywiście Levante Walencja i Valencia C.F. Mamy na uwadze to, że Levante potrafi się bardzo zmotywować na pojedynki derbowe i osiągać w nich niezłe rezultaty, ale abstrahując od wagi i atmosfery wydarzenia- faworytami bukmacherów są oczywiście goście. Valencia jest w czubie tabeli, i będzie chciała jeszcze umocnić się punktowo. Natomiast Levante na samym jej dnie i nic nie zapowiada poprawy. W takich spotkaniach jak to zazwyczaj pada spora ilość bramek, i mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

zwycięstwo Levante: 5,25____________remis: 3,65____________zwycięstwo Valencii: 1,65

Najciekawszym spotkaniem we francuskiej Ligue 1 jest pojedynek Marsylii z Bordeaux. Gospodarze przegrali dwa ze swoich ostatnich trzech meczów ligowych, ale nie ma się co dziwić, gdyż mierzyli się wtedy z potentatami. Teraz przyjdzie im zagrać z Bordeaux, czyli drużyną solidną, ale z całą pewnością gorszą od Marsylczyków. Żyrundyści całkiem nieźle radzą sobie na wyjazdach, ale OM jest po prostu panem własnego boiska, i to właśnie ten fakt plus ochrona chęć nadrobienia brakujących punktów do PSG stawia ten zespół w roli zdecydowanego faworyta tego meczu. Spotkanie: Olympique Marsylia – Bordeaux, rozpocznie się o godzinie 21:00 i będzie transmitowane w Canal+ Family 2.

zwycięstwo Marsylii: 1,65___________remis: 3,60___________zwycięstwo Bordeaux: 5,25

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania dzisiejszych spotkań ligowych w ligach europejskich. Atrakcyjną ofertę kursową na każdy dzisiejszy mecz można znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *