Pierwsza Liga w zakładach bukmacherskich!

Dziś w polskiej Pierwszej lidze odbędą się trzy spotkania. Pojedynek Termalicy z Zagłębiem Lubin awizowany jest jako hit całej rundy jesiennej. A co jeszcze ciekawego nas dziś czeka?

Już o godzinie 12:15 zagrają ze sobą ekipy Chojniczanki Chojnice i Bytovii Bytów. Obydwóm beniaminkom wiedzie się ostatnio tak sobie, ale jak do tej pory zajmują w miarę bezpiecznie miejsca w tabeli I ligi. Awans do Ekstraklasy na pewno im nie grozi. Spadek raczej też nie, a utrzymanie się stanowi dla nich najważniejszy cel. Faworytem spotkania jest Chojniczanka, która nie przegrała u siebie już od pięciu spotkań. To najlepszy (obok Floty i Dolcanu) rezultat w lidze. Gospodarze tym meczem z pewnością zechcą go jeszcze poprawić.

zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 2,10____remis: 3,10____Zwycięstwo Bytovii Bytów: 3,25

15 minut później w szranki staną wspomniane już wcześniej Termalica i Zagłębie. W tym spotkaniu powinno się dziać! Według ekspertów Totolotka- faworytem do wygranej są gospodarze, ale warto w tym miejscu przyjrzeć się statystykom. A stanowią one, że drużyna z Niecieczy cienko przędzie w meczach u siebie. Zdecydowanie za cienko jak na lidera tabeli. Natomiast Zagłębie naprawdę dobrze poczyna sobie w delegacjach. Miedziowi na wyjazdach doznali tylko jednej porażki, i naprawdę nie stoją tu na straconej pozycji. Spotkanie: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Zagłębie Lubin, będzie transmitowane w Orange Sport.

zwycięstwo Termalicy: 2,40_________remis: 3,05_________zwycięstwo Zagłębia Lubin: 2,75

Ostatni dzisiejszy pojedynek w I lidze, to mecz: Arka Gdynia – GKS Katowice. Rozpocznie się on o godzinie 16:45, i będzie transmitowany w Orange Sport. Miejsce tych dwóch zasłużonych klubów jest w Ekstraklasie, jednak od kilkunastu lat nie potrafią one dokonać sztuki awansu na najwyższy szczebel rozgrywek w Polsce. W tym sezonie też zapewne im się to nie uda. Po szesnastu kolejkach Arka ma na swym koncie aż sześć, a Gieksa siedem porażek. Celem numer jeden w tym meczu dla obu ekip będzie nie doznanie kolejnej. Może to być niezły mecz ze sporą ilością bramek, ale równie dobrze gniot którego nie będzie dało się oglądać, zakończony bezbramkowym remisem. Liczymy, że piłkarze obu ekip staną na wysokości zadania, i będzie miał miejsce scenariusz nr 1!

zwycięstwo Arki Gdynia: 2,15_____remis: remis: 3,10_____zwycięstwo GKS-u Katowice: 3,15

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników Pierwszej ligi. Aktualną ofertę bukmacherską na opisywane przez nas spotkania możecie już znaleźć na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Polska%201%20liga .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *