Piątkowe mecze eliminacji Euro 2016 w zakładach bukmacherskich!

Dziś w całej Europie czeka nas cały szereg spotkań eliminacyjnych do piłkarskich mistrzostw Europy 2016. Jakie więc ciekawe pojedynki zostaną dziś rozegrane, i jakie zostały przewidziane na nie kursy bukmacherskie?

Wszystkie spotkania oprócz meczu Polski rozpoczną się o godzinie 20:45. Na początek postanowiliśmy się więc przyjrzeć bardzo ważnemu pojedynkowi w naszej grupie, meczowi: Szkocja – Irlandia.  Faworytem są gospodarze, ale z walecznymi Irlandczykami na pewno nie pójdzie im tak łatwo. W roli gości Irlandia poczynała sobie do tej pory naprawdę dobrze, o czym świadczy choćby remis z Niemcami. Nie spodziewamy się tu wielu bramek i pięknej gry, raczej meczu nastawionego na 1:0 dla jednej lub drugiej ze stron. Bezbramkowy lub niski remis również nie będzie tu niespodzianką. Spotkanie Szkocji z Irlandią będzie transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo Szkocji: 2,30_____________remis: 3,05_____________zwycięstwo Irlandii: 3,25

Serbia jest faworytem meczu z Danią, ale to goście są liderem swej grupy. Punktów było by więcej, gdyby nie bardzo pechowa porażka z Portugalią w ostatnim meczu, ale w zasadzie  i tak jest nieźle. Duńczycy z pewnością będą walczyć w Belgradzie o zwycięstwo, i nie stoją wcale na straconej pozycji. Mają szczęście, bo dysponują akurat grupą naprawdę uzdolnionych piłkarzy, będących w stanie poradzić sobie z presją, a dodatkowo trafili na nienajlepszy okres w historii serbskiego futbolu. Gospodarze też nie odpuszczą i będą walczyć o wygraną, dlatego na pewno będziemy tu świadkami ciekawego pojedynku.

zwycięstwo Serbii: 2,19______________remis: 3,10______________zwycięstwo Danii: 3,45

Sytuacja w meczu Rumunii z Irlandią Północną jest bardzo podoba do okoliczności meczu spotkania powyżej. Gospodarze według większości ekspertów są faworytem do zwycięstwa, ale to Irlandczycy liderują grupie, i to z kompletem zwycięstw. Wyjazdowe wygrane z Grecją i z Węgrami na pewno dodały im wiary we własne umiejętności. Wątpliwe by Irlandia Północna zdołała utrzymać pierwsze miejsce w grupie F, ale przy odrobinie szczęścia mecz z faworyzowaną Rumunią wcale nie musi zakończyć się ich klęską.

zwycięstwo Rumunii: 1,57________remis: 3,65________zwycięstwo Irlandii Północnej: 6,50

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników eliminacji Euro 2016. Ofertę bukmacherską Totolotka na wszystkie dzisiejsze spotkania można już znaleźć na stronie Totolotka pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *