Piątkowe mecze Ekstraklasy

Już dziś rozpoczęcie  16 kolejki Ekstraklasy. W akcji zobaczymy między innymi aktualnego lidera i wicelidera tabeli, a więc z całą pewnością warto być z nami i typować te pojedynki. Co więc czeka nas dziś ciekawego?

Już o godzinie 18:00 zagrają ze sobą Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław. Z zespole Niebieskich w końcu coś drgnęło. Ruch pod wodzą nowego-starego trenera odniósł pierwsze zwycięstwo u siebie, i to z nie byle kim, bo z rewelacyjną w tym sezonie Jagiellonią Białystok. Opromieniony tym sukcesem celuje w kolejne. Łatwo nie będzie, bo ich obecni rywale, czyli Śląsk Wrocław chociaż radzili sobie słabo na wyjazdach, to jednak w ostatnim czasie przywożą z nich coraz więcej punktów. Śląsk to nie tylko Sebastian Mila i Flavio Paixao. To także nieprzewidywalny przecież Robert Pich, czy twardy jak skała w obronie Piort Celeban. To wszystko w połączeniu ze zwyżkującą formą Ruchu sprawia, że możemy być świadkami niezłego widowiska. Spotkanie Ruchu Chorzów ze Śląskiem Wrocław będzie transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sport+.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,65______remis: 3,10______zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,55

Natomiast wieczorem o godzinie 20:30 zapraszamy na spotkanie: GKS Bełchatów – Legia Warszawa. Wszyscy pamiętamy, co stało się w pierwszej kolejce w Warszawie. Faworyzowani gospodarze zaliczyli ligowy falstart i przegrali z GKS-em. Porażka nie przynosi im zbytniej ujmy, bo beniaminek z Bełchatowa to jedno z objawień ligowego sezonu, nie mniej Wojskowi mają obowiązek wygrywać takie pojedynki. Legia jedzie więc do Bełchatowa z myślą rewanżu, i trzeba powiedzieć uczciwie, że każdy inny wynik będzie dla niej porażką. Warto wspomnieć, że GKS Bełchatów w tym sezonie nie przegrał jeszcze u siebie, a Legia już trzy razy dała się pokonać w delegacjach, i to nienajsilniejszym przecież rywalom takim jak Podbeskidzie, Piast, czy ostatnio Pogoń Szczecin. Mecz GKS-u Bełchatów z Legią Warszawa będzie można zobaczyć w Canal+ Sport.

zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 4,00_____remis: 3,20_____zwycięstwo Legii Warszawa: 1,95

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Aktualna oferta bukmacherska jest już dostępna na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *