Obstawiamy poniedziałkowe mecze piłkarskie!

W poniedziałek w najsilniejszych ligach starego Kontynentu rozstaną rozegrane  cztery spotkania piłkarskie. Czego możemy się po nich spodziewać, i jak kształtują się przewidywania  bukmacherskie na dzisiejsze pojedynki?

W anielskiej Premier League dojdzie do pojedynku Crystal Palace z Sunderlandem. Dla obu ekip będzie to szansa na podreperowanie swego- mizernego dorobku punktowego. W dotychczasowych meczach udało im się zwyciężyć razem tyle razy, ile uczynił to  Manchester United, a więc trzykrotnie, ale w żadnym wypadku nie jest do powód do chwały. Faworytem do zwycięstwa są gospodarze, lecz prawdę powiedziawszy prezentują oni bardzo podobny bilans spotkań meczów u siebie, co Sunderland w delegacjach, czyli- tragiczny. Spotkanie: Crystal Palace- Sunderland zostanie rozegrane o godzinie 21:00. Transmisję na żywo przeprowadzi Canal+ Family.

zwycięstwo Crystal Palace: 2,09________remis: 3,20________zwycięstwo Sunderlandu: 3,45

Zespół Eibaru naprawdę dobrze wystartował w Primiera Division. W pierwszych kolejkach zdołał wdrapać się na wysokie miejsce w tabeli. Teraz jednak przyszedł czas posuchy. W chwili obecnej goście meczu Rayo zajmują trzynaste, ciągle niezłe miejsce jak na możliwości tej drużyny, ale strefa spadkowa zbliżyła się już bardzo niebezpiecznie. Drużyna pozostaje bez zwycięstwa od pięciu kolejek. Zupełnie inaczej niż Rayo Vallecano, które jednak ciuła punkciki. Porażki przeplata zwycięstwami, i dzięki temu jest w tabeli wyżej niż Eibar. Przy odrobinie wysiłku piłkarze Rayo powinni rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść. Początek spotkania Rayo Vallecano z Eibarem zaplanowano na godzinę 21:00.

zwycięstwo Rayo Vallecano: 1,90__________remis: 3,25__________zwycięstwo Eibaru: 4,00

Teraz włoska Serie A, i dwa mecze w ramach tej ligi. W pierwszym z nich Cesena zmierzy się z Hellas Verona. Jednym i drugim nie idzie ostatnio dobrze, ale To Chievo jest wyżej w tabeli, ma lepszy, bardziej doświadczony skład, oraz nie ma trzech porażek z rzędu tak jak Ceseana, chociaż ten ostatni fakt może działać na korzyść gospodarzy, gdyż będą oni o wiele bardziej zmotywowani, by w Pońcu przełamać tę serię i odnieść zwycięstwo. Spotkanie Rayo z Ceseną rozpocznie się o godzinie 19:00.

zwycięstwo Ceseny: 3,05__________remis: 3,10__________zwycięstwo Hellas Verona: 2,30

Natomiast w meczu rozpoczynającym się już o godzinie 21:00 Lazio zagra z Cagliari. Po kiepskim początku sezonu Biancocelesti zdążyli rozpędzić się na tyle, że pochłaniają kolejnych rywali. Wydaje się, że remis z Veroną w poprzedniej kolejce był tylko niefortunnym wypadkiem przy pracy, który już nieprędko się powtórzy. Lazio jest zdecydowanym faworytem pojedynku z Cagliari i nie powinno zmarnować szansy na odniesienie zwycięstwa.

zwycięstwo Lazio Rzym: 1,55___________remis: 3,85___________zwycięstwo Cagliari: 5,60

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Kompletną ofertę bukmacherską na poniedziałek można znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *