Niedzielne mecze Ekstraklasy w Totolotku!

Niedziela w polskiej Ekstraklasie to przede wszystkim pojedynek Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze, ale nie tylko. Co też więc ciekawego czeka nas w ten dzień i co do powie dnia mają na ten temat eksperci Totolotka?

Pojedynek Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze rozpocznie się o godzinie 15:30, i będzie transmitowany z Canal+ Sport oraz z TVP 1. Więcej przemawia na korzyść Kolejorza. Przede wszystkim absencje kadrowe. Przypomnijmy, że w zespole gości nie będą mogli wystąpić Błażej Augustyn i Łukasz Madej, a więc absolutnie podstawowi zawodnicy. Poza tym Lech pozostaje już od trzech meczów bez zwycięstwa, więc czas wreszcie wygrać. W tym sezonie nie ma skuteczniejszego zespołu jeśli chodzi o bramki zdobywane u siebie. 21 goli w ośmiu meczach, a więc prawie 3 na mecz mówią same za siebie. Górnik nie jest oczywiście złym zespołem, a na wyjazdach idzie mu całkiem nieźle, lecz wydaje się, że tym razem zespół może wrócić do Zabrza z porażką.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,65_______remis: 3,55_______zwycięstwo Górnika Zabrze: 5,15

Drugim niedzielnym meczem jest pojedynek Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin. W poprzedniej kolejce obydwie drużyny  doznały porażki, a więc teraz czas na wygraną. Bliżej do niej oczywiście gospodarzom. Śląsk to najlepsza drużyna w Ekstraklasie, jeśli chodzi o spotkania u siebie. W tym sezonie nie doznał jeszcze porażki, a warto odnotować, że odkąd zespół przejął Tadeusz Pawłowski, nie byliśmy świadkami przegranej Wrocławian na własnym stadionie. A Pogoń? Efekt nowej miotły, jaką był Jan Kocian utrzymywał się dość długo i niósł tę drużynę do kolejnych dobrych rezultatów, jednak porażka z Podbeskidziem sprawdziła ich na ziemię. Początek spotkania: Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin, o godzinie 18:00. Na transmisję zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 1,80______remis: 3,40______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 4,50

Zapraszamy do wspólnego typowania Ekstraklasy. Ofertę Totolotka na niedzielne mecze można znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *