Mistrzostwa Europy U-19

Dzisiaj rozpoczynają się eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy U-19. W Totolotku będzie można typować cztery spotkania tej fazy. Jakie ciekawe kursy na środę przygotowali więc dla Was nasi eksperci?

Dania zagra u siebie z Albanią. Goście nigdy nie  dysponowali silną reprezentacją piłkarską. Kadra Albanii ma status drużyny na wpół amatorskiej. W tym kraju nigdy nie zainwestowano na poważnie w szkolenie młodzieży, dlatego młodzi Duńczycy nie powinni mieć problemu ze spokojnym rozprawieniem się z Albańczykami. Nie przewidujemy niespodzianki za jaką został by uznany remis lub zwycięstwo gości. Spotkanie Danii z Albanią zostanie rozegrane wcześnie, bo już o godzinie 12:00.

zwycięstwo Danii: 1,35______________remis: 4,65______________zwycięstwo Albanii: 7,30

Jedna z najlepszych reprezentacji młodzieżowych ostatnich lat, a więc Portugalczycy, spotkają się z Walią. Gdyby zrobić przegląd zawodników gospodarzy, można by było doszukać się kilku perełek, które już w niedługim czasie powinny czarować wszystkich swą grą. Tego samego nie można powiedzieć o reprezentacji Walii. W tej drużynie trudno o postaci pokroju ich starszego kolegi- Gareth Bale’a. Wydaje się, że goście nie mają zbytnich szans z Portugalią. Początek spotkania: Portugalia – Albania, o godzinie 16:00.

zwycięstwo Portugalii: 1,14_____________remis: 6,10____________zwycięstwo Walii: 17,60

O tej samej porze zapraszamy na spotkanie Izraela z Bułgarią. Według ekspertów Totolotka będzie to bardzo wyrównany mecz, którego minimalnym faworytem są mimo wszystko gospodarze. Izrael  z pewnością stać na zwycięstwo, lecz młodzi Bułgarzy z pewnością też nie odpuszczą. Jeśli obie reprezentacje zagrają na miarę swych oczekiwań, szykuje się nam naprawdę dobry pojedynek ze sporą ilością bramek.

zwycięstwo Izraela: 2,45____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Bułgarii: 2,70

I na koniec Ukraina, która zagra ze Szwecją. Faworytem tego meczu są młodzi Szwedzi. Fakt ten jest spowodowany sytuacją panującą na Ukrainie, gdzie futbol zszedł jednak na dalszy plan, i trudno się spodziewać, by reprezentacja była należycie przygotowana do eliminacyjnych bojów. A może jednak wbrew wszystkiemu młodzi Ukraińcy jednak pokażą, że nie zapomnieli na czym polega gra w piłkę i odniosą zwycięstwo w tym meczu? Przekonamy się o tym od godziny 16:00, kiedy to rozpocznie się ten pojedynek.

zwycięstwo Ukrainy: 2,90_____________remis: 3,35____________zwycięstwo Szwecji: 2,20

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań eliminacji do Mistrzostw Europy U-19. Aktualną ofertę na dzisiejsze pojedynki można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Kwal.%20ME%20U19

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *