Liga Mistrzów, mecze w grupach E i F!

Zapraszamy na piątą kolejkę Champions League. Skończyły się żarty, i kilka drużyn może się dziś pożegnać z marzeniami o awansie do fazy pucharowej. Czego ciekawego możemy się spodziewać w dzisiejszych meczach grup E i F?

Hitem wtorkowych zmagań jest pojedynek Manchesteru City z Bayernem Monachium. Chyba nikt nie spodziewał się, że City po czterech kolejkach będą mieli zaledwie 2 punkty i ostatnią pozycję w grupie. Jeśli Anglicy myślą a awansie (a myślą na pewno), to koniecznie trzeba pokonać Bawarczyków. Jest tylko jedno, ale za to bardzo poważne „ale”. Bayern jest prawie niemożliwy do pokonania… Kolejne teksty pochwalne na temat ich gry nie mają większego sensu, gdyż cały świat jest świadomy ich potęgi. Goście mają już pewny awans, ale wątpliwe, by chcieli odpuścić ten prestiżowy pojedynek.

zwycięstwo Manchesteru City: 3,40___remis: 3,45___zwycięstwo Bayernu Monachium: 2,15

W drugim meczu tej grupy CSKA Moskwa zmierzy się z Romą, i także będzie to kluczowy pojedynek. Jeśli jednej lub drugiej ekipie uda się wygrać, to Manachester City może zostać wyeliminowany z Ligi Mistrzów. A kto ma większe szanse na wygraną? Według ekspertów Totolotka- Roma, ale szanse obu ekip rozłożone są mniej więcej po równo. W pierwszym meczu u siebie Rzymianie robili rywala aż 5:1, ale w Rosji gra się bardzo specyficznie, i warunki pogodowe działają zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Czy okażą się one decydujące w tym pojedynku?

zwycięstwo CSKA Moskwa: 2,75_________remis: 3,25_________zwycięstwo AS Romy: 2,50

W grupie F już wszystko jasne. Jedyne pytanie- kto zajmie trzecie miejsce w tej grupie i zagra w Lidze Europy? Na chwilę obecną bliżej realizacji tego celu jest Ajax. Wątpliwe jednak by w meczu z PSG powiększył swój dorobek punktowy. Francuzi walczą z Barceloną o pierwszą pozycję, a wiadomo że daje ona rozstawienie w losowaniu fazy pucharowej. Na razie są bliżej tego celu, jednak by utrzymał się ten status, trzeba pokonać Holendrów, ponieważ wątpliwe, by Barcelona straciła jakiekolwiek punkty z APOEL-em.

zwycięstwo PSG: 1,37__________remis: 4,70__________zwycięstwo Ajaxu Amsterdam: 9,00

Wspomniane już Barcelona i APOEL zagrają swój mecz w Nikozji. Chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że faworytami tego pojedynku jest Blaugrana. Barcelona prezentuje się ostatnio jakby ciut gorzej w porównaniu do tego, do czego nas przyzwyczaiła, jednak to w dalszym ciągu bardzo dobra drużyna. Jeśli tylko nie zabraknie jej mobilizacji, jest w stanie rozegrać kolejne swoje wielkie zawody, a wtedy Cypryjczycy mogą zostać wprost rozniesieni.

zwycięstwo APOEL-u Nikozja: 10,75______remis: 6,00______zwycięstwo FC Barcelony: 1,27

Zapraszamy do typowania Ligi Mistrzów. Ofertę Totolotka na Champions League można znaleźć klikając w https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *