Liga Europy z Totolotkiem!

Dziś odbędzie się piąta kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej. Oprócz spotkania Lokeren z Legią, w całej europie odbędzie się szereg ciekawych pojedynków piłkarskich.

O godzinie 19:00 Wolfsburg zmierzy się z Evertonem. Spotkanie będzie transmitowane w N-Sport+. Mecz zapowiada się na jeden ze szlagierów dzisiejszych gier. Obydwa zespoły prezentują ofensywny i atrakcyjny dla oka futbol, na co wskazują ostatnie wyniki osiągane w fazie grupowej. Uwaga ta tyczy się zwłaszcza gospodarzy, ale również gra Evertonu wygląda niezwykle efektywnie, o czym będziemy mogli się przekonać już niedługo. Faworytem bukmacherów są Niemcy, ale przestrzegamy przed lekceważeniem the Toffes.

zwycięstwo Wolfsburga: 1,78__________remis: 3,50__________zwycięstwo Evertonu: 4,25

Już o godzinie 21:05 Torino podejmie Brugię. Mecz zapowiada się o tyle ciekawie, że najprawdopodobniej wystąpią w nim dwaj Polacy. Po Stonie gospodarzy będzie to Kamil Glik, natomiast barwy Brugge reprezentuje Waldemar Sobota. W czwartej kolejce włosi przegrali nieoczekiwanie z HJK Helsinki, czym nieco skomplikowali sobie sytuację, jednak nie na tyle, by stała się ona bardzo ciężka. Jakiekolwiek punkty zdobyte w spotkaniu z Brugią będą oznaczały ich niemal pewne wyjście w grupy. Mecz Torino z FC Brugge będzie można zobaczyć w Canal+ Family 2.

zwycięstwo Torino: 2,10____________remis: 3,20____________Zwycięstwo FC Brugge: 3,35

Ciekawie zapowiada się również pojedynek Villarealu z Borussią Moenchenglatbach. Obie drużyny zdominowały swoją grupę. Jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego, spokojnie awansują do dalszej fazy rozgrywek. Z racji rozgrywania meczu u siebie, faworytem jest Villareal, ale klub z Moenchenglatbach nie wybiera się do Hiszpanii tylko na wycieczkę krajoznawczą. Goście również powalczą o wygraną, dlatego z całą pewnością będziemy tu świadkami dobrego widowiska. Rozpocznie się ono o godzinie 21:05 i będzie transmitowane w N-Sport+.

zwycięstwo Villarealu: 2,00____remis: 3,40____Zwycięstwo Borussi Moenchenglatbach: 3,40

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników Ligi Europejskiej. Aktualną ofertę bukmacherską Totolotka na wszystkie dzisiejsze pojedynki można znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *