Liga Europy, spotkania o 18:00 i 19:00!

W czwartek zostanie rozegrana czwarta kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej. Jakie ciekawe spotkania nas czekają, i czego możemy się po nich spodziewać w kontekście bukmacherskim?

W poprzedniej kolejce portugalski Estoril przysporzył ekipie Dinama Moskwa naprawdę sporo problemów. Rosjanie wygrali dwa do jednego, jednak równie dobrze mogli remisować lub nawet przegrać to spotkanie. Teraz nie powinno być już tak trudno. Wydaje się,  że wszystkie auty w nogach mają piłkarze gospodarzy. Jedyne co muszą teraz zrobić, to potwierdzić to na boisku. Dodatkową motywacją dla Dinama jest fakt, że jeśli zwyciężą, zapewnią sobie awans do fazy pucharowej Ligi Europy, i to najprawdopodobniej z pierwszego miejsca w grupie. Początek meczu: Dinamo Moskwa – Estoril, o godzinie 18:00.

zwycięstwo Dinamo Moskwa: 1,40_________remis: 4,40_________zwycięstwo Estoril: 6,90

O tej samej godzinie Karabach Agdam podejmie ukraińskie Dnipro. Kazachowie są w niezłej sytuacji startowej, jednak to drużyna Dniepropietrowska ma znacznie lepszą i znacznie bardziej doświadczona drużynę. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie goście są faworytem bukmacherów w tym meczu. W fazie grupowej Ligi Europejskiej Dnipro pozostaje jeszcze bez zwycięstwa, ale to zespół którego prezes zapewnia, że naprawdę poważnie traktują te rozgrywki, i na pewno ich nie odpuszczą. Czy w takim razie w końcu przełamią swą złą passę, odniosą zwycięstwo i włączą się jeszcze w grę o awans z grupy?

zwycięstwo Karabachu Agdam: 2,95_remis: 3,20_zwycięstwo Dnipro Dniepropietrowsk: 2,30

I teraz dwa mecze o godzinie 19:00. W poprzednim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami Tottenham odniósł pewne zwycięstwo, stracił jednak swego podstawowego bramkarza. Hugo Lloris musi teraz odcierpieć karę za czerwoną kartkę. Wydaje się jednak, że Koguty mają na tyle silny i wyrównany skład, że są w stanie pokonać drużynę Asterasu, nawet na ich terenie. Porażka bardzo mocno skomplikowała by plany wyjścia z grupy i w ogóle całego wygrania rozgrywek Ligi Europejskiej, o czym mówi się w Londynie naprawdę głośno. A jeśli ma tak być, to koniecznie trzeba ograć w czwartek ekipę Asterasu.

zwycięstwo Asteras Tripolis: 4,45_______remis: 3,50_______zwycięstwo Tottenhamu: 1,80

Grający w tej samej grupie Besiktas zmierzy się z Partizanem Belgrad. Turcy mają w tym spotkaniu dwa cele do zrealizowania- przybliżenie się do awansu, i wybicie z głowy jakiekolwiek myśli o nim Partiznanowi. Droga do nich prowadzi przez wygranie meczu z tą ekipą. Skoro w pierwszym spotkaniu, i to w Belgradzie Besiktas potrafił zwyciężyć aż cztery do zera, to w rewanżu na własnym stadionie nie powinno być większego problemu z powtórzeniem takiego rezultatu. Zwycięstwo nie będzie już może tak okazałe, jednak powinno się ono przytrafić ponownie.

zwycięstwo Besiktasu Stambuł: 1,45____remis: 4,25____zwycięstwo Partizana Belgrad: 7,60

Obstawiamy mecze Ligi Europejskiej! Atrakcyjna oferta kursowa Totolotka S.A. na wszystkie czwartkowe spotkania jest już dostępna na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *