Grana niedziela w polskiej Ekstraklasie!

W polskiej T-Mobile Ekstraklasie odbędą się dzisiaj trzy mecze. Zobaczymy w akcji między innymi Legię Warszawa, czy bardzo dobrze grającej dotąd ekipy Jagielloni Białystok.

Najpierw jednak skupimy się na meczu Zawiszy Bydgoszcz z Górnikiem Zabrze. Zostanie on rozegrany o godzinie 15:30 i będzie transmitowany w Canal+ Family. Faworytem spotkania wydają się Górnicy, jednak bukmacherzy nie są o tym do końca przekonani, oferując w miarę podobne kursy na zwycięstwo każdej z ekip. Goście zagrają co prawda bez Błażeja Augustyna, który pauzuje za czerwoną kartkę, jednak nie powinno im to przeszkodzić w miarę skutecznej grze w obronie. W miarę, ponieważ prawie zawsze Górnik traci jakieś bramki, jednak też prawie zawsze potrafi strzelić ich więcej od przeciwników, dzięki czemu zajmuje miejsce w górnej Połowce tabeli. W meczach z udziałem obu ekip zazwyczaj pada sporo bramek, więc teraz powinno być podobnie. Spodziewamy się, że będziemy tu świadkami co najmniej trzech trafień.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,65_____remis: 3,10_____zwyciestwo Górnika Zabrze: 2,75

Ruch Chorzów to jedyna drużyna w lidze, która jest jeszcze bez zwycięstwa na własnym stadionie. To bardzo wstydliwe osiągnięcie, ponieważ wszystkim innym zespołom udało się dokonać tej sztuki już co najmniej dwa razy. Ostatni raz Niebiescy zwyciężyli na własnym boisku 11 maja, czyli jeszcze w poprzednim sezonie Ekstraklasy. Ruch nigdy w historii nie przegrał u siebie z Jagiellonią w Ekstraklasie, ale wydaje się, że Żubry mają idealną wręcz sytuację, by w końcu przełamać ten impas. Jaga jest najlepsza w lidze (razem z Wisłą Kraków) jeśli chodzi o zdobycz punktową na wyjeździe. Dodatkowo nie straciła bramki w czterech ostatnich spotkaniach w delegacji. Początek starcia Ruchu Chorzów z Jagiellonią Białystok również o godzinie 15:30. Transmisja odbędzie się w Canal+ Sport.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,70____remis: 3,10____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,60

Na koniec niedzielnych zmagań w Ekstraklasie czeka nas mecz: Pogoń Szczecin – Legia Warszawa. Trener- Henning Berg, pokazuje się naprawdę z jak najlepszej strony. Nauczył Legię przede wszystkim skutecznej i bardzo wyrachowanej gry. Należy sobie powiedzieć uczciwie, że chwili obecnej w naszej Ekstraklasie nie ma drużyny zdolnej skutecznie rywalizować z Legionistami. Owszem zdarzają się jej jeszcze pojedyncze wpadki, jak przegrana z Piastem Gliwice, czy u siebie z Bełchatowem, ale to zdecydowanie najdojrzalsza drużyna w Polsce. Owszem, ma jeszcze pewne bramki, jednak w chwili obecnej na tle innych klubów w Polsce należy ją tylko komplementować. Legia jest faworytem meczu z Pogonią, i przy odrobinie wysiłku nie powinna zmarnować szansy na zwycięstwo i powiększenie swej przewagi punktowej nad resztą stawki. Pojedynek Pogoni z Legią rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja na żywo w Canal+ Sport.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 3,70______remis: 3,20______zwycięstwo Legii Warszawa: 2,00

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wyników spotkań Ekstraklasy. Aktualną ofertę bukmacherską na dzisiejsze pojedynki można już znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *