Champions League, spotkania w grupach G i H!

W Lidze Mistrzów zostały nam jeszcze zapowiedzi spotkań w grupach G i H. Kto z kim w nich zagra, i czego możemy się spodziewać po tych spotkaniach w kontekście zakładów bukmacherskich?

Do spotkania z Chelsea piłkarze słoweńskiego Mariboru prezentowali się naprawdę nieźle, notując dwa remisy. W Londynie doznali jednak ciężkiego nokautu, jakim należy określić ich porażkę aż zero do sześciu. W rewanżu na własnym stadionie nie powinno być już tak tragicznie, ale nie zmienia to faktu, że The Blues i tak są zdecydowanymi faworytami do wygranej, i nie powinni zmarnować tej szansy. Trener gości- Jose Mourinho, to zbyt szczwany lis, by móc pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów z bardzo przeciętną drużyną jaką jest Maribor.

zwycięstwo Mariboru: 9,20________remis: 5,10________zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,32

A teraz już bezpośredni pojedynek o drugie miejsce w grupie G. Pojedynek z podtekstami, gdyż w pierwszym starciu między tymi rywalami wygrali Niemcy, ale po bardzo problematycznym rzucie karnym podyktowanym w doliczonym czasie drugiej połowy. Sporting domagał się nawet powtórzenia meczu i zadośćuczynienia finansowego, ale nic nie wskórali w centrali UEFA. Zespół z Lizbony pała teraz rządzą rewanżu, ale ten fakt wcale nie musi pomóc gospodarzom. Wręcz przeciwnie, może ich wprost zdeprymować i przeszkodzić w osiągnięciu dobrego wyniku. Spodziewamy się tu  jednak dobrego meczu.

zwycięstwo Sportingu Lizbona: 2,02________remis: 3,30________zwycięstwo Schalke: 3,60

Jeśli wygrywa się siedem do zera i to na wyjeździe nie można nie być zdecydowanym faworytem meczu rewanżowego rozgrywanego na własnym stadionie. I takim właśnie jest Szachtar w spotkaniu z BATE. Nie ma właściwie ani jednej przesłanki opowiadającej się za jakimikolwiek szansami gości. Wydaje się, że kurs 1,22 za zwycięstwo gospodarzy jest i tak przesadzony. Ukraińcy nie są jeszcze pewnie awansu do fazy pucharowej Champions League, ale mecz z BATE może ich wyraźnie przybliżyć do realizacji tego celu.

zwycięstwo Szachtara Donieck: 1,22_____remis: 6,20_____zwycięstwo BATE Borysow: 12,50

Athletic Bilbao ma natomiast ostatnią już szansę na jakiekolwiek zaistnienie w tej edycji Champions League. Jeśli jednak nie wygra dziś z Porto, może już w zasadzie spuścić głowę, i skupić się tylko na grze w hiszpańskiej Primiera Division, gdzie mimo dwóch zwycięstw z rzędu, w tym z mocną Sevillą, prawdę mówiąc- również idzie im jak po grudzie. Athletic Bilbao nie jest faworytem rywalizacji w spotkaniu z FC Potro. Przedmeczowe typy ekspertów skłaniają się raczej ku remisowi, jednak wybór w kwestii rezultatu tego meczu pozostawiamy już naszym użytkownikom.

zwycięstwo Athletic Bilbao: 2,60_________remis: 3,15_________zwycięstwo FC Porto: 2,60

Zapraszamy do wspólnego typowania Champions League. Aktualną ofertę bukmacherską Totolotka na wszystkie środowe pojedynki w Champions Laegue można znaleźć już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *