Bukmacherskie podsumowanie meczów eliminacyjnych do mistrzostw Europy!

W weekend odbyła się kolejna faza eliminacji do piłkarskich mistrzostw Europy 2016. Co ciekawego się w nich zdarzyło, pod kątem bukmacherskim, i na czym można było się wzbogacić?

W piątek grała reprezentacja Polski. Nasze Orły rozprawiły się na wyjeździe z Gruzją. Bukmacherzy wycenili tę wygraną na około 2,05. Jednak nie tylko Polska wygrała, ta sztuka udała się między innymi Rumunii z Irlandią Północną (kurs 1,55), czy też Danii z Serbią (3,30). W naszej grupie natomiast Szkocja pokonała Irlandię (2,30), Niemcy rozprawiły się z Gibraltarem (1,01), ale nie było to niespodzianką. Za taką, należy uznać porażkę reprezentacji Grecji z Wyspami Owczymi. Kurs na to zdarzenie wyniósł około 20,00.

Sobota stała pod znakiem gładkich zwycięstw faworytów, a więc kolejno: Anglii nad Słowenią (1,35), Ukrainy z Luksemburgiem (1,25, hat-trick rewelacyjnego Yarmolenki), Hiszpanii z Białorusią (1,10) i Szwajcarii z Litwą (1,25). W najciekawszych spotkaniach rozgrywanych w sobotę Austria pokonała Rosję (2,70), a Czarnogóra podzieliła się punktami ze Szwecją (3,30), a bramki strzelili dwaj najwięksi gwiazdorzy w swoich ekipach, a więc Stefan Jovetic i Zlatan Ibrachimovic. W ten dzień nie obyło się też bez sensacyjnego rozstrzygnięcia, jakim z pewnością był remis San Marino z Estonią. To pierwszy punkt sanmaryńczyków od 13-stu lat. Przyjął on bardzo wysoki kurs, bo aż 7,00.

Natomiast w niedzielę Cypr rozgromił Andorę (1,20), a Holandia Łotwę (1,10). Zaskakuje trochę remis reprezentacji Belgii z Walią (4,50). Świetny start w eliminacjach zanotowali Czesi, którzy tym razem rozprawili się z Islandią (1,70), i po czterech spotkaniach mają komplet punktów. W końcu odbiła się od dna Turcja, pokonując reprezentację Kazachstanu (1,25), czego nie można powiedzieć o Bośni, która przegrała z Izraelem (2,50), i praktycznie przestała się już liczyć w walce o awans. A w szlagierowo zapowiadającym się pojedynku: Włochy – Chorwacja, byliśmy świadkami spodziewanego remisu jeden do jednego, który serwisy bukmacherskie wyceniły na około 3,10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *