Bonus King w Totolotku!

Totolotek S.A. przygotował kolejne oferty promocyjne dla swoich graczy. Sprawdź jakich promocji na najbliższe dni możemy się spodziewać tym razem!

Poniedziałek – Podwyższenie wygranej o 12% na kuponie

Postaw w poniedziałek kupon z minimalnym kursem 4,00, zawierający minimum dwa zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem Ekstraklasy i zwiększ wygraną o 12%!

Wtorek – AKO z Ligą Mistrzów 

Postaw we wtorek kupon z czterema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem Ligi Mistrzów i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych!

Środa – Podwyższenie wygranej o 12%. Arsenal vs Borussia

Postaw w środę kupon zawierający trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem Ligi Mistrzów: Arsenal Londyn – Borussia Dortmund, i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Czwartek – Podwyższenie wygranej o 12%. Lokeren vs Legia

Postaw w czwartek kupon zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem Ligi Europejskiej: Lokeren – Legia Warszawa, i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Mamy nadzieję, że nasze najnowsze oferty promocyjne przypadły Wam do gustu. Zapraszamy do skorzystania z nich! Na pewno każdy typer znajdzie wśród nich coś dla siebie. Więcej o bonusach w Totolotku znajdziecie na https://www.totolotek.pl/bonusy-bukmacherskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *