Typujemy wtorkowe mecze Pucharu Polski!

Dzisiejszy wtorek w polskiej piłce to czas rozgrywania Pucharu Polski. Czekają nas dwa spotkania fazy 1/8 finału. Początek pierwszego z nich już o godzinie 13:00.

O tak wczesnej porze zmierzą się ze sobą Stal Stalowa Wola i Śląsk Wrocław. Mecz zostanie rozegrany w Stalowej Woli, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest zespół gości. Śląsk naprawdę dobrze poczyna sobie w Ekstraklasie, gdzie pokonuje kolejnych rywali, dużo silniejszych od Stali, więc przynajmniej w teorii nie powinien mieć problemu z pokonaniem przeciętnego drugoligowca. Dla Stali kibiców Stali taki mecz to prawdziwa gratka, na pewno zjawią się tłumnie na stadionie i będą dopingować swoją drużynę, jednak mocno wątpliwe, by ten mecz zakończył się po jej myśli. Na opisywany pojedynek zapraszamy do Polsatu Sport.

zwycięstwo Stali Stalowa Wola: 6,40_____remis: 3,70_____zwycięstwo Śląska Wrocław: 1,45

Na drugie dzisiejsze spotkanie również zapraszamy do Polsatu Sport. A spotkają się w nim ze sobą Górnik Zabrze i Podbeskidzie Bielsko Biała. Przypomnijmy, że kiedy te drużyny grały ze sobą w Ekstraklasie- górą byli Górnicy, zwyciężając aż 3:0 i to na wyjeździe. Teraz może być podobnie, gdyż celem Górali z Bielska jest skupienie się raczej na lidze. W Pucharze Polski ten klub w ostatnich latach nie dochodził zbyt wysoko, i teraz nie będzie sensacji gdy odpadanie na tym etapie rozgrywek. Natomiast celem Górnika jest gra w pucharach a wiadomo, że najkrótsza droga do jego osiągnięcia wiedzie właśnie przez rozgrywki krajowego pucharu. Spotkanie: Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko Biała, zostanie rozegrany o godzinie 20:45.

zwycięstwo Górnika Zabrze: 1,75_______remis: 3,35_______zwycięstwo Podbeskidzia: 4,25

Zapraszamy do wspólnego typowania rozgrywek Pucharu Polski. Atrakcyjną ofertę bukmacherską Totolotka na te rozgrywki można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Polska%20Puchar !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *