Typujemy środowe mecze towarzyskie

W środę czeka nas trochę mniej futbolu niż zwykle, wszakże reprezentacje narodowe przygotowują się do bojów o eliminacyjne punkty. Bynajmniej czeka nas kilka ciekawych spotkań towarzyskich, głównie z udziałem klubów z Niemiec, ale nie tylko, którym postanowiliśmy się przyjrzeć z bliska. Co więc ciekawego czeka nas w dzisiejszy wieczór?

FC Koln z kilkoma polakami w składzie (Sławomir Peszko, Paweł Olkowski, Adam Matuszczyk) zagra  z jeszcze nie tak dawno grającą w Bundeslidze (ale obecnie tylko w IV lidze) Alemanią Achen. Goście są zdecydowanym faworytem tej rywalizacji. Zespoły na pewno nie wystąpią w optymalnym zestawieniu, ale nawet drugim składem Koln jest w stanie pokonać rywali i odnieść pewne zwycięstwo. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.

zwycięstwo Alemanii Achen: 3,95_________remis: 3,65_________zwycięstwo FC Koln: 1,75

Dla kibiców tak mało znanego klubu jak Erfurt przyjazd holenderskiego Groningen stanowi nie lada gratkę. Nikt nie nastawia się raczej na zwycięstwo (chociaż wiadomo, że spotkania z bardziej znanymi i utytułowanymi drużynami wyzwalają u zawodników dodatkowe pokłady energii i wyzwalają większą motywację) ale na dobrą emocjonującą rywalizację już tak. Początek spotkania Erfurt z FC Groningen również o godzinie 19:30.

zwycięstwo Erfurt: 2,80___________remis: 3,35___________zwycięstwo FC Groningen: 2,25

Na koniec pojedynek w Hiszpanii. Godzinę rozpoczęcia zaplanowano na 20:30, a zmierzą się z sobą trzecioligowe cD Alcoyano z przedstawicielem Primiera Division- Levante. W ekipie gości próżno szukać wielkich piłkarskich gwiazd, ale nie bez kozery ten klub jeszcze niedawno rywalizował w Lidze Europy. Levente jest faworytem tej rywalizacji, ale w tym przypaku możemy napisać to co o pozostałych spotkaniach towarzyskich, a więc to, że takie mecze wyzwalają w piłkarzach dodatkowe pokłady siły i motywacji, i tak naprawdę wszystko może się w nich zdarzyć.

zwycięstwo Cd Alcoyano: 4,05__________remis: 3,50__________zwycięstwo Levante: 1,75

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań piłkarskich rozgrywanych w środę. Kompletną ofertę Totolotka na wszystkie dzisiejsze pojedynki można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *