Typujemy spotkanie: Zawisza Bydgoszcz – GKS Bełchatów!

Dwunastą kolejkę zmagań polskiej Ekstraklasy zakończy mecz w Bydgoszczy, w którym miejscowy Zawisza zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Jakie są przewidywania bukmacherów na to spotkanie wraz z kursami na poszczególne rozstrzygnięcia?

Przerwa na reprezentacje pomogła kilku drużynom, więc w Bydgoszczy liczą, że w ich przypadku będzie podobnie. Niemożliwym jest przejść w kilkanaście dni cudowną metamorfozę, ale w Bydgoszczy chyba gorzej już być nie może… Z grą do przodu jest przecież zupełnie ok, gorzej (znacznie gorzej!) jest w tyłach. Okaże się czy trener Rumak skutecznie i sumiennie przepracował ze swoimi- przecież nie słabymi piłkarzami te ostatnie dni. W Bełchatowie liczą, że wcale tak nie będzie, i że to goście zgarną dziś komplet punktów, grając tak jak dotychczas wszyscy w Bydgoszczy, czyli bez zbytniego przemęczania się. Po prostu na luzie.  Bracia Makowie są w stanie sami rozmontować defensywę każdego zespołu w lidze, a więc w pierwszej kolejności właśnie Zawiszy.

Obie drużyny lubią grę do przodu, więc wygląda na to, że szykuje nam się ciekawy ofensywny mecz. Ciężko przewidzieć która z ekip rozstrzygnie go na własną korzyść, dlatego kursy na zwycięstwo zarówno jednej jak i drugiej drużyny są indetyczne.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,75____remis: 3,00____zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 2,75

Spotkanie Zawiszy Bydgoszcz z GKS Bełchatów rozpocznie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sport. Totolotek zaprasza do typowania tego meczu! Aktualna oferta kursowa jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *