Typujemy spotkanie: Polska – Szkocja!

Po euforii, która zapanowała po historycznym zwycięstwem reprezentacji Polski nad Niemcami, Biało-Czerwonym przyjdzie tym razem zmierzyć się ze Szkocją. Jak widzą ten mecz eksperci Totolotka w kontekście zakładów bukmacherskich?

To może być naprawdę polski październik. Jeśli udało by się pokonać Szkotów, utrzymamy pewne jak dotąd liderowanie w grupie eliminacyjnej, i będziemy na jak najlepszej drodze do awansu na francuskie Euro 2016. Polska jest faworytem tego meczu, i jeśli zagra podobnie jak z Niemcami, stać ją na odniesienie zwycięstwa nad tym przeciwnikiem.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Polska przegrała ze Szkocją. Jednak było to zaledwie spotkanie towarzyskie. Teraz czeka nas znacznie poważniejsze starcie z wyspiarzami. Wyspiarzami, którzy nie zachwycają swą grą. Szkocja gra jak to zwykle ona, czyli brzydko, bardzo fizycznie wręcz topornie, jednak w swej grze jest bardzo konsekwentna, i jak dotąd przynosi to całkiem niezłe rezultaty.

W tym meczu na pewno nie spodziewamy się gradu bramek. Usatysfakcjonowało by nas zapewne nawet zwycięstwo w najniższym stosunku bramkowym, a więc 1:0, ale nie będzie o nie łatwo. Niemniej pozostaje ono jak najbardziej w zasięgu Biało-Czerwonych. Więcej bramek (maksymalnie dwa gole) się tutaj nie spodziewamy. Raczej więcej fauli, kartek, i gry w środku pola. Mamy nadzieję, że na korzyść polskiej reprezentacji.

zwycięstwo Polski: 1,90_____________remis: 3,35_____________zwycięstwo Szkocji: 4,55

Mecz Polski ze Szkocją rozpocznie się o godzinie  20:45. Spotkanie będzie można zobaczyć w Polsacie i Polsacie Sport. Zapraszamy Was do typowania rezultatu na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *