Typujemy spotkanie: Metalist Charków – Legia Warszawa!

Swój trzeci pojedynek w fazie grupowej Ligi Europy rozegra nasza Legia Warszawa. Spotkanie będzie o tyle nietypowe, że odbędzie się w środę, a nie w czwartek, jak pozostałe mecze Europa League. Czego możemy się po nim spodziewać i jakie są kursy bukmacherskie na poszczególne wyniki?

Metalist nie jest słabym zespołem i gra u siebie. Mimo to, to właśnie Legioniści są uważani przez ekspertów za faworytów tego meczu. Czy słusznie? Nasza drużyna zagra przecież bez Tomasza Brzyskiego, oraz Miro Radovicia, którzy doznali urazów w ostatnim ligowym starciu z Lechią Gdańsk i wypadli ze składu na około trzy tygodnie. Legia dysponuje mocnym i wyrównanym składem, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że Radović to najlepszy zawodnik stołecznego zespołu. Bez niego Legia traci wiele na swej wartości.

Swoje nadzieje goście opierają na tym, że Metalist po dwóch kolejkach fazy grupowej Ligi Europy ma na koncie dwie porażki, jednak może to okazać się zgubne, bo właśnie dlatego Ukraińcom będzie zależało by pokazać się w tym meczu z jak najlepszej strony i nie pogrzebać całkowicie szans na awans z grupy.

Pieniądze nie grają na boisku, jednak trzeba wspomnieć o fakcie, że większy budżet i drożnych zawodników ma ekipa Metalista. Dlaczego więc Legia ma zdziałać coś na Ukrainie? Jak dotąd dopisywało jej ogromne szczęście, poza tym w Europie nie straciła już bramki od ponad pięciuset minut. Typując więc starcie Legionistów jesteśmy umiarkowanymi patriotami, zalecamy jednak stonowanie i chłodne podejście do spawy.

Zwycięstwo Metalista Charków: 2,70____remis: 3,15____zwycięstwo Legii Warszawa: 2,55

Spotkanie Metalista Charków z Legią Warszawa odbędzie się o godzinie 18:00. Transmisja z meczu w Canal+ Sport a także w TVN Turbo. Zapraszamy! Zapraszamy także do typowania tego pojedynku w Totolotku. Można to zrobić już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *