Typujemy spotkania Ligi Europejskiej, spotkania o 19:00

Po Lidze Mistrzów zapraszamy Was na Europa League. Wśród spotkań wcześniejszych, czyli tych rozgrywanych o godzinie 19:00, nie powinno zabraknąć ciekawych starć. Co więc czeka nas najpierw?

Piłkarze Wolsburga w pierwszej kolejce fazy grupowej w meczu z Evertonem ponieśli ciężkie lanie. Teraz czas na podniesienie się. Przecież Niemcy to jedni z faworytów nawet do końcowego triumfu w Lidze Europy. Powinno być o tyle łatwiej, że dla Lille priorytet stanowią raczej rozgrywki francuskiej Ligue 1.Owszem drużyna na pewno powalczy o dobry wynik, i wcale nie stoi na straconej pozycji, ale to jednak Wilki w składzie z de Bruyne, Oliciem, czy Luisem Gustavo są faworytem tego meczu.

zwycięstwo Wolfsburga: 1,75____________remis: 3,40____________zwycięstwo Lille: 4,70

Sparta miała szturmować Ligę Mistrzów. Były szumne zapowiedzi, kompletowanie dobrego składu… Skończyło się na odpadnięciu już w trzeciej rundzie z Malmo. Czesi potrafili  zmobilizować  się jeszcze na holenderskie Zwolle i przejść tego rywala, ale już Napoli okazało się dla nich za mocne, wyraźnie wygrywając w pierwszej kolejce trzy do jednego. Teraz rywalem Sparty jest Young Boys, które wygrało ze Slovanem i to aż 5:0. Drużyna z Berna udowodniła już nie raz, że potrafi się zmobilizować w pucharach, i powalczyć w nich o jak najlepszy rezultat. Nie inaczej powinno być w Pradze. Faworytem bukmacherów jest oczywiście Sparta Praga, ale spodziewamy się, że Young Boys pokaże znów dobrą grę,  i zdobędzie w tym pojedynku jakieś punkty.

zwycięstwo Sparty Praga: 2,00______remis: 3,40______zwycięstwo Young Boys Berno3,50

Standard w pierwszej kolejce pokonał Rijekę, i było to lekkie… Zaskoczenie, gdyż zawodnicy tej drużyny przyzwyczaili nas do tego, że Ligę Europy traktują bardzo niepoważnie. W zeszłym sezonie nie wyszli z niej nawet z grupy. Nie dlatego, że przepadli w niej po ciężkich bojach, tylko zupełnie ją odpuścili. Teraz póki co jest inaczej, ale w meczu z Feyenoodrem nie wróżymy im sukcesu. Holendrzy są młodym, głodnym zwycięstw teamem, i będą chcieli udowodnić to zdanie na boisku.

zwycięstwo Feyenoordu: 1,92_______remis: 3,30_______zwycięstwo Standardu Liege: 3,90

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań Ligi Europejskiej. Atrakcyjną ofertę bukmacherską na wszystkie dzisiejsze mecze można znaleźć już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *