Typujemy spotkania angielskiego Carling Cup!

Dziś odbędą się trzy spotkania Pucharu ligi angielskiej znanego jako Carling Cup. Kto więc z kim zagra i jakie kursy na poszczególne rozstrzygnięcia przygotowali dla nas eksperci Totolotka?

Wszystkie pojedynki rozpoczną się o godzinie 20:45. W pierwszym z nich Manchester City zmierzy się z Newcastle. To już nie te czasy gdy Sroki potrafiły pokonywać znacznie silniejsze City. W ostatnich latach siła Newcastle znacznie spadła, a City zwiększyła się do nieprawdopodobnego wręcz poziomu. Zespoły nie wystąpią zapewne w swoich najsilniejszych składach, ale nawet drugi garnitur The Citizens prezentuje się naprawdę imponująco. Jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego, to gospodarze nie powinni mieć problemu z odniesieniem zwycięstwa w tym meczu.

zwycięstwo Manchesteru City: 1,30_______remis: 5,20_______zwycięstwo Newcastle: 7,90

W kolejnym dzisiejszym spotkaniu Stoke City zmierzy się z Southamptonem. Doprawdy trudno przewidzieć tu zwycięzcę. Święci przed startem obecnego sezonu doznali znacznych osłabień kadry. Z zespołu odeszło ośmiu ważnych zawodników plus trener Pochetino, a mimo to w Premier League prezentują się naprawdę rewelacyjnie, zajmując drugą pozycję. O Stoke nie można powiedzieć już tyle dobrego, ale gra na miarę oczekiwań. Zespół nie powinien mieć problemu ze spokojnym utrzymaniem się w lidze, więc może warto pomyśleć o dobrym wyniku w  jednym z krajowych pucharów?

zwycięstwo Stoke City: 3,15________remis: 3,20________zwycięstwo Southamptonu: 2,15

Ostatni mecz który nas dziś czeka w Carling Cup, to: Tottenham – Brighton. Koguty  są zdecydowanym faworytem bukmacherów w tym pojedynku, ale wiadomo nie od dziś, że  to zespół bardzo chimeryczny, lubiący wtopić i zanotować zaskakujący wynik, nawet ze znacznie niżej notowanym rywalem. Mamy jednak nadzieje, że tym razem podejdą do sprawy profesjonalnie i nie zlekceważą rywala. A jeśli tak, to gospodarze nie powinni mieć problemów z pokonaniem Brightonu, który w Championship radzi sobie słabo i zajmuje tam zaledwie ostatnie bezpiecznie miejsce przed spadkiem. To naprawdę różnica co najmniej kliku klas. Koguty mają obowiązek odprawienia takiego rywala z kwitkiem do domu.

zwycięstwo Tottenhamu: 1,40__________remis: 4,10__________zwycięstwo Brighton: 6,80

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań Pucharu ligi angielskiej. Aktualną ofertę bukmacherską Totolotka  na wspomniane mecze można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Anglia%20Carling%20Cup

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *